Page 2 of 2

Re: Balíky

Posted: 20:49 27. Feb 2014
by Nalkanar
Ok, tak jsem je neodhalil. Fajn, že jsou :) už mlčím.

Re: Balíky

Posted: 21:49 27. Feb 2014
by Barbar321
Jen se zeptám. Dole mají balíky už taky fungovat? Pár jsem jich zkoušel a nejdou

Re: Balíky

Posted: 22:02 27. Feb 2014
by Barbar321
Jen se zeptám. Dole mají balíky už taky fungovat? Pár jsem jich zkoušel a nejdou

Re: Balíky

Posted: 00:20 28. Feb 2014
by -darkvision-
Zatím ne. Nebyly uploadovány. Jsou ve vývoji předpokládám.

Re: Balíky

Posted: 11:47 28. Feb 2014
by kucik
Dole ještě nejsou. Musí se umístit NPC a já musim spojit ty tabulky.