Page 2 of 2

Re: trofeje

Posted: 20:31 03. Mar 2014
by Derken-
Mam uz opravu toho dungu. Jen tam jeste neco malo musim dodelat :)

Re: trofeje

Posted: 11:04 04. Mar 2014
by Radim
Derken- wrote:Mam uz opravu toho dungu. Jen tam jeste neco malo musim dodelat :)
Nekééééé není možná :mrgreen:

Re: trofeje

Posted: 15:59 04. Mar 2014
by Myrpa
Tak asi smazat, když je oprava připravena.