Page 2 of 8
Re: Jízdní zvěř
Posted: 00:29 11. Mar 2014
by karolina
Pokud postava zemře mimo hřbet mounta (ten byl odvolaný), po resnutí nelze mounta znovu vyvolat.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 00:57 11. Mar 2014
by Rejty
Opravy nahrány.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 09:13 11. Mar 2014
by karolina
karolina wrote:Pokud postava zemře mimo hřbet mounta (ten byl odvolaný), po resnutí nelze mounta znovu vyvolat.
Mount nelze vyvolat ani po restartu. Hlásí to DEBUG: Počet použití vyvolávacího itemu: 0 Došla použití pro tento den
Re: Jízdní zvěř
Posted: 09:29 11. Mar 2014
by Myrpa
Ani po meditaci?
Takže se to stalo smrtí postavy? Předtím se vyvolávalo v pohodě?
Re: Jízdní zvěř
Posted: 09:33 11. Mar 2014
by karolina
Myrpa wrote:Ani po meditaci?
Takže se to stalo smrtí postavy? Předtím se vyvolávalo v pohodě?
Ani po meditaci, po ničem. Umřela postav mimo sedlo mounta a prostě už nejde vyvolat.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 09:49 11. Mar 2014
by Myrpa
Mohlo by mi nějaké DMko zjistit tag té rozbité Karolininy smlouvy, poslat mi ho do PM, dát Karolině prachy na nového mounta a tenhle item jí sebrat?
Re: Jízdní zvěř
Posted: 10:50 11. Mar 2014
by karolina
Myrpa wrote:Mohlo by mi nějaké DMko zjistit tag té rozbité Karolininy smlouvy, poslat mi ho do PM, dát Karolině prachy na nového mounta a tenhle item jí sebrat?
Moje smlouva je v pořádku, já jen hlásím chybu. Diemovi nefunguje.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 12:18 11. Mar 2014
by Myrpa
Přejmenování mi začlo dělat to samé. Opravím ho. Neměl Diemo mounta přejmenovaného?
Re: Jízdní zvěř
Posted: 12:35 11. Mar 2014
by Bahnak
Když vjedu na mountovi do interiéru, neshodí mě to ze sedla.
Když v interiéru chci sesednout, napíše to hlášku, že nemůžu tuto akci provést v tomto typu lokace.
Osedlat a slézt z mounta můžu jen v exteriérové lokaci - což je na jednu stranu dobře, akorát je pak divný že vjedu někam do tunelů kde se mi blbě proplétá placeblama a nemůžu slézt, tak zase upalauju tunelama zpět do jinejch lokací kde teda slézt můžu...
No prostě tam chybí ta vychytávka, že mě interiér shodí ze sedla automaticky.

A rozliš v podtemnu co je a není exterier

Re: Jízdní zvěř
Posted: 12:52 11. Mar 2014
by Dark_Sidius
Rovněž stejný problém - zkoušeno v bance v Kahzetu - na koni lze vjet do interiéru a ze sedla to neshodí, pokud do interiéru vlezu a chci v něm nasednout, to nelze.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 15:18 11. Mar 2014
by karolina
Myrpa wrote:Přejmenování mi začlo dělat to samé. Opravím ho. Neměl Diemo mounta přejmenovaného?
Jojo, měl přejmenovaného.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 17:55 11. Mar 2014
by Myrpa
Opraveno přejmenovávání, dialogy, jźda v interierech, smrti na koni (doufám, že úspěšně). Ještě jdu do chatu vrátit možnost /c, /f, /h. Příští update modulu.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 21:33 11. Mar 2014
by karolina
Šlo by to "vyvolávání" nevázat na nutnost meditů? Se pak člověk uklikne, odvolá moounta a musí čekat do meditu aby ho zase přivolala.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 21:34 11. Mar 2014
by Rejty
Po odvolání přes rozhovor jej lze normálně opět vyvolat.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 21:36 11. Mar 2014
by karolina
Rejty wrote:Po odvolání přes rozhovor jej lze normálně opět vyvolat.
No to nejde právě. Počet použití vyvolávacího itemu : 0 , Došla použití pro tento den