Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:44 11. Mar 2014
Nepopiram ... mam HoSiP takze mozny je vsecko.Amber wrote:Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nepopiram ... mam HoSiP takze mozny je vsecko.Amber wrote:Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo.