Page 2 of 2

Re: Pokoje v podtemnu

Posted: 19:44 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Amber wrote:Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo. ;)
Nepopiram ... mam HoSiP takze mozny je vsecko.

Re: Pokoje v podtemnu

Posted: 14:28 16. Mar 2014
by Myrpa
Vysvětleno. Smazat.