Page 2 of 2

VYŘEŠENO: Re: Rybaření

Posted: 13:50 17. Mar 2014
by Lorelei
Chtěl jsem se zeptat, zda už lze někde úlovek prodat? Vetešník, prodavačka ryb ani v hospodě je nikdo nechtěl.

Re: Rybaření

Posted: 14:02 17. Mar 2014
by Barbar321
Lorelei wrote:Chtěl jsem se zeptat, zda už lze někde úlovek prodat? Vetešník, prodavačka ryb ani v hospodě je nikdo nechtěl.
V podtemnu jsem je v hospodě prodával

Re: Rybaření

Posted: 14:03 17. Mar 2014
by Derken-
Tuším, že například Hostinský v Ivory je vykupuje.

Re: Rybaření

Posted: 17:57 28. Mar 2014
by Lorelei
Tak jsem proběhl celou Karathu, Ivory a rybářskou osadu. Pouze Hostinský Krkovička mi za ně dává 0 zl.. Opravdu už nevím kde ryby prodat, prosím tedy o radu??? Díky.

Re: Rybaření

Posted: 17:58 28. Mar 2014
by KaTo
Byly opečené?

Re: Rybaření

Posted: 18:44 28. Mar 2014
by NesQe
Musíš je prodávat u hostinských ale ne do otevřeného obchodu - Je tam něco ve smyslu. Kolik mi dáš za tyhle pochutiny? Prodám ti je všechny.... a žralok s treskou jsou neprodejné.

Re: Rybaření

Posted: 20:02 28. Mar 2014
by Lorelei
Takže je opéci, a pak prodat jako pochutinu. Díky

Re: Rybaření

Posted: 21:28 28. Mar 2014
by NesQe
Jo-o Jen ty zmíněné žraloky a tresky... normální kapříky nepeč mají větší cenu syrové.

Re: Rybaření

Posted: 01:23 30. Mar 2014
by Aillen
Já vím, že je to maličkost, ale přesto proč vlastně rak jako úlovek rybaření na NT má vzhled pruhované krabice, když na ST vypadal docela pěkně opravdu jako rak?
Rak.JPG
Rak.JPG (2.18 KiB) Viewed 4251 times

Re: Rybaření

Posted: 01:26 30. Mar 2014
by Myrpa
Rybaření se vylepší. Pracuje se na tom.

Re: Rybaření

Posted: 01:27 13. May 2014
by sandoftime
Rak vypadá jako složená červeno černá deka.

Re: Rybaření

Posted: 09:16 13. May 2014
by Barbar321
sandoftime wrote:Rak vypadá jako složená červeno černá deka.
Je to hlášeno i s obrázkem o dva příspěvky výše