Page 2 of 2
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 16:08 13. Mar 2014
by sandoftime
4k za den, pokud jdu lovit. Chodím solo, nechodím bossy. postava lvl 10 + dobrodruh
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 16:19 25. Mar 2014
by Bahnak
Hm, za dopoledne vyděláno 160k aniž bych prodal cokoliv lovci za násobek. (a padl jen jeden item co sem prodal za 3k)
Teoreticky bych celý kolečko mohl zopáknout a udělat tak 320k, dokonce už se i něco z kolečka loví a vytáhl bych to i na 350k+...
Akorát se člověk naběhá.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 16:22 25. Mar 2014
by J.F.Payne
Určitě pod 10k. Na vydělávání není čas.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 17:49 25. Mar 2014
by Molly23
Já se to sem stydím napsat

. Jsem s postavama víceméně žebrák, nebýt pomoci jiných hráčů. Když mě někdo vytáhne tak se samozřejmě z lootu přiživím. Kdybych to měl hodit do grafu tak to vypadá asi jako fakírova postel... taková řídká

Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 19:01 25. Mar 2014
by Caehan
Bez potíží 20, když už se k tomu dokopu, tak i víc, ale navštěvování známých míst je celkem nuda. Radějí procházím místa, kde vím, že mě nesesmahne epická past chránící 50 grešlí, ale i odtamtud odcházím pravidelně bez jediného svitku. Šance na magickou hůl v místech, kam chodím, je prakticky nulová, není moc o co stát, no.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Posted: 22:46 25. Mar 2014
by radekdnb
dneska jsme měli skupinu 4 lidí a dohromady jsme dali cca 120K za nějaký 2-3 hodiny(+ přestávka)