Page 2 of 2
Re: Stěna ohně
Posted: 09:23 19. Mar 2014
by Myrpa
Jo mě nedošlo, že stejně nepůjde srazit. A FALSE by mělo být 0!

Takže už taky nevím.
Ale ten parametr oSaveVersus bych passnul tak, či tak, ne?
Re: Stěna ohně
Posted: 09:30 19. Mar 2014
by pavad
Myrpa wrote:Jo mě nedošlo, že stejně nepůjde srazit. A FALSE by mělo být 0!

Takže už taky nevím.
Ale ten parametr oSaveVersus bych passnul tak, či tak, ne?
Zkusim nad tim jeste probadat... Jako prvni me napadlo ze kdyz doslo k prejmenovani materskeho skriptu na sp_wallfire.nss, tak jestli neprejmenovat i tyhle - ale ocividne do nich nwn dale saha, takze upravuji spravny... Nevim - nechal bych pacienta na pozorovani...
Re: Stěna ohně
Posted: 16:23 19. Mar 2014
by Shaman88
Já z vaší diskuse vůbec nerozumím co se tady řeší?
Kde je napsáno že vrací false pokud je cíl imunní?
Re: Stěna ohně
Posted: 17:03 19. Mar 2014
by Myrpa
Moje chyba. Byl jsem z toho docela zmaten, až jsem si na chvíli začínal myslet, že je v nwscriptu nějaký pseudodatový typ boolean, když to vrací FALSE a 0 na dva protichůdné resulty. Protože mi nedošlo, že když je něco immuní, tak je jedno, že to vrátí to samé, jako fail, protože se effect stejně neprojeví.
FALSE to vrací místo 2 podle popisu. Při immunitě na to, na co se hází.
Re: Stěna ohně
Posted: 17:20 19. Mar 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Moje chyba. Byl jsem z toho docela zmaten, až jsem si na chvíli začínal myslet, že je v nwscriptu nějaký pseudodatový typ boolean, když to vrací FALSE a 0 na dva protichůdné resulty. Protože mi nedošlo, že když je něco immuní, tak je jedno, že to vrátí to samé, jako fail, protože se effect stejně neprojeví.
FALSE to vrací místo 2 podle popisu. Při immunitě na to, na co se hází.
Jojo, proto je vhodné dávat prvně !int GetIsImmune(
object oCreature,
int nImmunityType,
object oVersus = OBJECT_INVALID
)
Re: Stěna ohně
Posted: 00:40 03. Apr 2014
by Nalkanar
Nemám tucha k čemu jste došli, ale každopádně je to divné. První neúspěch nesrazil. Další neúspěchy ano.
Re: Stěna ohně
Posted: 08:49 03. Apr 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Nemám tucha k čemu jste došli, ale každopádně je to divné. První neúspěch nesrazil. Další neúspěchy ano.
Aktualne nemam poneti jaka verze uprav/oprav je prave nahrana na serveru. Tzn. neco ladit v takovemto pripade je jen ztratou casu pri neznalosti tvaru validniho skriptu.
Re: Stěna ohně
Posted: 13:21 22. Aug 2014
by kucik
Chyba trvá, nebo je opravená?
Re: Stěna ohně
Posted: 15:26 22. Aug 2014
by pavad
kucik wrote:Chyba trvá, nebo je opravená?
Testovani co jsem delal k tomuto kouzlu ukazalo vysledne efekty (srazeni, polovicni dmg) jez nebyly svazany s vysledky zachrannych hodu. Dalsi testovani jsem vzdal v dusledku smrti tzv. arena bugem (prosba o pomoc bude stale k dohledani, minimalne na neverejne casti fora). O dva tydny pozdeji jsem opustil NT zcela.
Pochybuji ze se ji zabyval nekdo jiny po mem odchodu, takze bych rekl ze opravena nebude/neni.
Edit: Asi bych jeste mohl vyhrabat log tech testu - ale sam jsem z nej neziskal nic jineho jak tu nespojitost hod-vysledek. IMHO bych si tipnul na mozne rozfazovani komunikace skript-server, jinak si to nedovedu objasnit.
Edit2: Pokud si dobre pamatuji, tak jsem skript vratil do puvodniho stavu, takze by tam zadne "moje" upravy nemely byt (lec ponechal jsem komentare).
Re: Stěna ohně
Posted: 18:19 22. Aug 2014
by Nalkanar
Vypadá to, že funguje správně.
Jediné co, tak někdo v rámci hledání chyby určil, že srážecí část spellu bude považován za "jed".
Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Jed : *neúspěch* :
Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Jed : *neúspěch* :
DEBUG 2: knock-test result = 0
Re: Stěna ohně
Posted: 18:54 22. Aug 2014
by pavad
Nalkanar wrote:...srážecí část spellu bude považován za "jed".
Hod na vydrz, coz je tusim podle pozadavku / popisu NT zmen.
Re: Stěna ohně
Posted: 19:02 22. Aug 2014
by Nalkanar
Vše je na reflexy.
Wall of fire
http://nwn.wikia.com/wiki/Wall_of_fire
- úprava - zranění 15d6, kdo neuspěje v hodu na reflex je navíc na 1 kolo sražen
Re: Stěna ohně
Posted: 20:28 22. Aug 2014
by kucik
opraveno.