Page 2 of 2

Re: Stěna ohně

Posted: 09:23 19. Mar 2014
by Myrpa
Jo mě nedošlo, že stejně nepůjde srazit. A FALSE by mělo být 0! :)
Takže už taky nevím.
Ale ten parametr oSaveVersus bych passnul tak, či tak, ne?

Re: Stěna ohně

Posted: 09:30 19. Mar 2014
by pavad
Myrpa wrote:Jo mě nedošlo, že stejně nepůjde srazit. A FALSE by mělo být 0! :)
Takže už taky nevím.
Ale ten parametr oSaveVersus bych passnul tak, či tak, ne?
Zkusim nad tim jeste probadat... Jako prvni me napadlo ze kdyz doslo k prejmenovani materskeho skriptu na sp_wallfire.nss, tak jestli neprejmenovat i tyhle - ale ocividne do nich nwn dale saha, takze upravuji spravny... Nevim - nechal bych pacienta na pozorovani...

Re: Stěna ohně

Posted: 16:23 19. Mar 2014
by Shaman88
Já z vaší diskuse vůbec nerozumím co se tady řeší?
Kde je napsáno že vrací false pokud je cíl imunní?

Re: Stěna ohně

Posted: 17:03 19. Mar 2014
by Myrpa
Moje chyba. Byl jsem z toho docela zmaten, až jsem si na chvíli začínal myslet, že je v nwscriptu nějaký pseudodatový typ boolean, když to vrací FALSE a 0 na dva protichůdné resulty. Protože mi nedošlo, že když je něco immuní, tak je jedno, že to vrátí to samé, jako fail, protože se effect stejně neprojeví.

FALSE to vrací místo 2 podle popisu. Při immunitě na to, na co se hází.

Re: Stěna ohně

Posted: 17:20 19. Mar 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Moje chyba. Byl jsem z toho docela zmaten, až jsem si na chvíli začínal myslet, že je v nwscriptu nějaký pseudodatový typ boolean, když to vrací FALSE a 0 na dva protichůdné resulty. Protože mi nedošlo, že když je něco immuní, tak je jedno, že to vrátí to samé, jako fail, protože se effect stejně neprojeví.

FALSE to vrací místo 2 podle popisu. Při immunitě na to, na co se hází.
Jojo, proto je vhodné dávat prvně !int GetIsImmune(
object oCreature,
int nImmunityType,
object oVersus = OBJECT_INVALID
)

Re: Stěna ohně

Posted: 00:40 03. Apr 2014
by Nalkanar
Nemám tucha k čemu jste došli, ale každopádně je to divné. První neúspěch nesrazil. Další neúspěchy ano.

Re: Stěna ohně

Posted: 08:49 03. Apr 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Nemám tucha k čemu jste došli, ale každopádně je to divné. První neúspěch nesrazil. Další neúspěchy ano.
Aktualne nemam poneti jaka verze uprav/oprav je prave nahrana na serveru. Tzn. neco ladit v takovemto pripade je jen ztratou casu pri neznalosti tvaru validniho skriptu.

Re: Stěna ohně

Posted: 13:21 22. Aug 2014
by kucik
Chyba trvá, nebo je opravená?

Re: Stěna ohně

Posted: 15:26 22. Aug 2014
by pavad
kucik wrote:Chyba trvá, nebo je opravená?
Testovani co jsem delal k tomuto kouzlu ukazalo vysledne efekty (srazeni, polovicni dmg) jez nebyly svazany s vysledky zachrannych hodu. Dalsi testovani jsem vzdal v dusledku smrti tzv. arena bugem (prosba o pomoc bude stale k dohledani, minimalne na neverejne casti fora). O dva tydny pozdeji jsem opustil NT zcela.

Pochybuji ze se ji zabyval nekdo jiny po mem odchodu, takze bych rekl ze opravena nebude/neni.

Edit: Asi bych jeste mohl vyhrabat log tech testu - ale sam jsem z nej neziskal nic jineho jak tu nespojitost hod-vysledek. IMHO bych si tipnul na mozne rozfazovani komunikace skript-server, jinak si to nedovedu objasnit.

Edit2: Pokud si dobre pamatuji, tak jsem skript vratil do puvodniho stavu, takze by tam zadne "moje" upravy nemely byt (lec ponechal jsem komentare).

Re: Stěna ohně

Posted: 18:19 22. Aug 2014
by Nalkanar
Vypadá to, že funguje správně.
Jediné co, tak někdo v rámci hledání chyby určil, že srážecí část spellu bude považován za "jed".
Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Jed : *neúspěch* :
Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Jed : *neúspěch* :
DEBUG 2: knock-test result = 0

Re: Stěna ohně

Posted: 18:54 22. Aug 2014
by pavad
Nalkanar wrote:...srážecí část spellu bude považován za "jed".
Hod na vydrz, coz je tusim podle pozadavku / popisu NT zmen.

Re: Stěna ohně

Posted: 19:02 22. Aug 2014
by Nalkanar
Vše je na reflexy.

Wall of fire
http://nwn.wikia.com/wiki/Wall_of_fire
- úprava - zranění 15d6, kdo neuspěje v hodu na reflex je navíc na 1 kolo sražen

Re: Stěna ohně

Posted: 20:28 22. Aug 2014
by kucik
opraveno.