Page 2 of 4
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:46 27. Mar 2014
by kucik
Sice pořád nechápu, proč to necastit na item, ale budiž, no.
Jinak ano, tahle úprava ovlivňuje klientskou stranu, takže se musí vydat nový hak.
@shaman:
Opravdu to má suplovat kouzlo Magic Fang? To se mi moc nelíbí.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:52 27. Mar 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Spam bokem - šla by upravit i plamenka, aby byla buffovatelná summonům beze zbraní?
Jsi sice ve spatnem tematu - ale rekl bych ze by je to technicyk mozne.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:58 27. Mar 2014
by Shaman88
kucik wrote:
@shaman:
Opravdu to má suplovat kouzlo Magic Fang? To se mi moc nelíbí.
1. To tak fungovalo i na čistém nwn, tedy i na ST. Pokud jsi to hodil na postavu tak to šlo na hlavní zbran v ruce a na všechny creature zbraně.
2. Magic fang to nesupluje, protože magic fang přidává effekt který se s tímhle ještě navíc sečte.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:59 27. Mar 2014
by Radim
Castil jsem na postavu na zbraň to nejde vůbec.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:00 27. Mar 2014
by Shaman88
Radim wrote:Castil jsem na postavu na zbraň to nejde vůbec
Trošku lepší oznámení by nebylo? Co nejde, jak nejde, já nemám postavu co to kouzlo má.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:04 27. Mar 2014
by kucik
Radim wrote:Castil jsem na postavu na zbraň to nejde vůbec.
@Shaman. Na zbraň to nejde seslat. Viz co jsme řešili vejš.
Welvlin wrote:Při seslání na postavu to seslat ani nelze. Kouzlo je jakoby "zašedlé".
Při seslání na zbraň to vytvoří efekt, ale tím to končí. Kouzlo se neprojeví.
A jinak hlásíte oba přesně opačnou chybu. Hádám že Welvlin to otočil.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:04 27. Mar 2014
by Radim
Nakliknu spell, kliknu na postavu a napíše mi to tu hlášku co jsem postnul a odebere naspanej spell. Co chceš vědět víc ještě, nic jinýho prostě nejde, na luk přímo v invu ani nemáš možnost kliknout. Víc nahlásit nemůžu, protože není co. Dřív fungovalo v poho po upravě +/lvl to je k ničemu.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:05 27. Mar 2014
by Shaman88
A je vidět animace takového toho světla po seslání na cílí?
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:06 27. Mar 2014
by Welvlin
Já to kouzlím přes kruhové menu.
Přes sloty nekouzlím - pokad se kouzlo vloží do slotu, možná to jde na postavu. Nevím. Ale nemění to nic na tom, že kouzlo nefunguje.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:07 27. Mar 2014
by Radim
Nezačne kouzlit, nehodí to to do výpisu, že začínáš kouzlit jen to sebere spell a vyhodí ten blábol.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:08 27. Mar 2014
by kucik
Radim wrote:
Toto kouzlo má již vyčerpaná použití.
A co je tohle vůbec za hlášku? To je odněkud z tlk? Nikde ve zdrojácích jsem to nenašel.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:12 27. Mar 2014
by Radim
Ted jsem to ještě zkusil jednou ve hře
Nakliknu spell, je možno targetnout jen postavu, ale neudělá to žádnou akci vůbec. Je ta hláška...Toto kouzlo má vyčerpána všechna použití
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:19 27. Mar 2014
by Welvlin
Zbraň na blízko
Přes kruhové menu sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran (v invu) - kouzlo se sesílá a sešle ; vizuální efekt žádný ; bonus nepřidá žádný ; hláška se mi nevypíše žádná
Z lišty sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran - opakuje se viz výše
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:24 27. Mar 2014
by kucik
Welvlin wrote:Zbraň na blízko
Přes kruhové menu sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran (v invu) - kouzlo se sesílá a sešle ; vizuální efekt žádný ; bonus nepřidá žádný ; hláška se mi nevypíše žádná
Z lišty sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran - opakuje se viz výše
Nemáš tam nějaký starý hak, nebo něco v override?
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:28 27. Mar 2014
by Radim
Zbraň na dálku
nakliknutí přes kruhový přímo na zbraň (průsvitná ikona) nenakliknu
nakliknutí na postavu přes kruhový, ikona v pořádku, doprovodná hláška
nakliknutí z lišty na postavu, doprovodná hláška
nakliknutí z lišty na zbraň nemožno
Nic se nevypíše, žádná akce mimo hlášku
