Page 2 of 2

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 17:43 12. Apr 2014
by kucik
Mourisson1 wrote:Ano, je to moje chyba, nestihl jsem svléknou postavu protože jsem se v plánované době nedostal k netu :wall: :wall: :wall: Bylo by to možné vyřešit nějak? Hláška stejná jako předtím, nejde lognout kvůli itemům

EDIT : Bude to botama a pavézou, pokud jsou tyhle věci nasazené
Jen pokud napises ucet a postavu, kterou nemuzes lognout. Jinak nemuzu pomoct.

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 17:48 12. Apr 2014
by Mourisson1
Ajo, sorry :D Mourisson1, Morn'ango et Hravanlome

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 18:06 12. Apr 2014
by kucik
Svleceno.

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 18:06 12. Apr 2014
by Mourisson1
Už to šlo lognout, jen mám problém že mám model člověka, který mít nemám, šlo by to změnit? :)

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 18:09 12. Apr 2014
by kucik
Jakto? :shock: A to se rozbilo ted tim svlecenim? Co mas mit za model?

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 18:10 12. Apr 2014
by KaTo
kucik wrote:Jakto? :shock: A to se rozbilo ted tim svlecenim? Co mas mit za model?
Elf s půldračím černým ocasem.

Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava

Posted: 18:11 12. Apr 2014
by Mourisson1
ocas mám, to je v cajku, jen to hodit na elfí model :)

EDIT: Nějak to jde přímo ve hře, amber to tak dělala když jsem to zakládal :)