Page 2 of 3
Re: nasazení zbraně
Posted: 11:10 01. Apr 2014
by Barbar321
...a máte létající koberec?
Re: nasazení zbraně
Posted: 11:23 01. Apr 2014
by Barbar321
Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Re: nasazení zbraně
Posted: 11:33 01. Apr 2014
by pavad
Barbar321 wrote:Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Mas drapy - pouzij je!

Re: nasazení zbraně
Posted: 11:35 01. Apr 2014
by Barbar321
pavad wrote:Barbar321 wrote:Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Mas drapy - pouzij je!

teď mám na zádech lvici

Re: nasazení zbraně
Posted: 11:41 01. Apr 2014
by pavad
Barbar321 wrote:pavad wrote:Barbar321 wrote:Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Mas drapy - pouzij je!

teď mám na zádech lvici

Tomu se rika mezidruhove krizeni!

Re: nasazení zbraně
Posted: 12:14 01. Apr 2014
by Dragon Soul
Je to možný táto, takhle obráceně???X-D
Re: nasazení zbraně
Posted: 12:20 01. Apr 2014
by Nano
Barbar321 wrote:pavad wrote:Barbar321 wrote:Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Mas drapy - pouzij je!

teď mám na zádech lvici

Když to tu vše čtu, opravdu se začínám těšit do hry.

Re: nasazení zbraně
Posted: 14:19 01. Apr 2014
by Barbar321
Jak dlouho ta "sranda" bude trvat? Je vcelku k vzteku, když takhle zahodím celý herní den

Re: nasazení zbraně
Posted: 14:21 01. Apr 2014
by KaTo
Barbar321 wrote:Jak dlouho ta "sranda" bude trvat? Je vcelku k vzteku, když takhle zahodím celý herní den

Are you mad, bro?
Tak jdi kouknout na nějaký film - třeba Domino (pokud ti nevadí Keira K.)
Re: nasazení zbraně
Posted: 15:02 01. Apr 2014
by pavad
Dragon Soul wrote:Je to možný táto, takhle obráceně???X-D
Nu, je treba jiste zvracene schopnosti z jogy - a take radneho slonika (a kdyz tak silny vitr vanouci vertikalne)... Ale zvladnout se to jiste da.

Re: nasazení zbraně
Posted: 15:30 01. Apr 2014
by Absinthorix
Re: nasazení zbraně
Posted: 15:30 01. Apr 2014
by Mourisson1
Bylo, asi tak hodinu.
Re: nasazení zbraně
Posted: 17:56 02. Apr 2014
by Hassan
Par dni jsem uplne tak nehral a tak mi to neprislo ani divny.Dneska se pripojim a zjistuju ze nemam jeden mec.Trosku jsem ho asi vytahnul kdyz jsem byl jezevec a odlogl se s nim v ruce(pacce).Tak nevim jesi to nema neco spolecnyho s aprilem,ale vzhledem k tomu ze april skoncil neni to moc vtipny.Ten mec nestoji ctyri padesat...

Re: nasazení zbraně
Posted: 20:21 02. Apr 2014
by Myrpa
Udej název účtu a postavu. Sem, nebo mě do PM.
Re: nasazení zbraně
Posted: 12:22 03. Apr 2014
by kucik
To je divný. To bys ten meč musel někde vytrousit.