Page 2 of 2

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 17:51 19. Sep 2014
by kucik
Rejty řikal, že to tlačítko nefunguje :mrgreen:

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 17:54 19. Sep 2014
by Rejty
kucik wrote:Rejty řikal, že to tlačítko nefunguje :mrgreen:
Nefunguje už řadu let! Jestli na mě nejsi vysazený, Kuciku, a nezakázal jsi mi to! :var_25: :viking:

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 17:59 19. Sep 2014
by Bahnak
mě ten čudl v menu taky nejde zmáčknout, ale jde mi přiřadit pod klávesu v ovládání. Jen se ji bojím přiřadit, protože pak hrozí riziko "umáčknutí".

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 18:14 19. Sep 2014
by kucik
Bahnak wrote:mě ten čudl v menu taky nejde zmáčknout, ale jde mi přiřadit pod klávesu v ovládání. Jen se ji bojím přiřadit, protože pak hrozí riziko "umáčknutí".
Myslim restart z webu.

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 18:15 19. Sep 2014
by Bahnak
Z webu jsem zapoměl heslo :-D Takže se na web nelognu :oops: :oops: :oops: :oops:

Re: Vykopnutí hráčů

Posted: 01:04 30. Jul 2016
by Paulus