Re: Vykopnutí hráčů
Posted: 17:51 19. Sep 2014
Rejty řikal, že to tlačítko nefunguje 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nefunguje už řadu let! Jestli na mě nejsi vysazený, Kuciku, a nezakázal jsi mi to!kucik wrote:Rejty řikal, že to tlačítko nefunguje
Myslim restart z webu.Bahnak wrote:mě ten čudl v menu taky nejde zmáčknout, ale jde mi přiřadit pod klávesu v ovládání. Jen se ji bojím přiřadit, protože pak hrozí riziko "umáčknutí".