Page 2 of 2

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 23:47 22. Apr 2014
by KaTo
Přesně tak, my dva s kokosakem soutěžíme kdo napíše nejzbytečnější příspěvek. Myrpha správně pochopil komu to bylo určeno :lol: !

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 23:48 22. Apr 2014
by -darkvision-
KaTo wrote:Přesně tak, my dva s kokosakem soutěžíme kdo napíše nejzbytečnější příspěvek. Myrpha správně pochopil komu to bylo určeno :lol: !
noobíci

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 23:49 22. Apr 2014
by Lap
Myrpa wrote:To není na tebe, Lape. To si to dva největší spammeři rozdávají traktory na všech polích, která objeví. :)
:shock: :mrgreen: :wall:

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 00:06 23. Apr 2014
by karolina
Ticho tu bude, nebo vás smažu!

Pokud vyřešeno, tak přesunout do koše.

Edit Myrpa: vyřešeno.