Re: Zblokovaný přístup
Posted: 23:47 22. Apr 2014
Přesně tak, my dva s kokosakem soutěžíme kdo napíše nejzbytečnější příspěvek. Myrpha správně pochopil komu to bylo určeno
!
noobíciKaTo wrote:Přesně tak, my dva s kokosakem soutěžíme kdo napíše nejzbytečnější příspěvek. Myrpha správně pochopil komu to bylo určeno!
Myrpa wrote:To není na tebe, Lape. To si to dva největší spammeři rozdávají traktory na všech polích, která objeví.