Page 2 of 2

Re: Opilost

Posted: 17:47 22. Apr 2014
by G-ladiator
Já jsem myslel, že tohoto obludného systému jsme se zbavili už na ST...

Re: Opilost

Posted: 18:31 22. Apr 2014
by Krysak
G-ladiator wrote:Já jsem myslel, že tohoto obludného systému jsme se zbavili už na ST...
Ne, jalis se ho rozvíjet, absence fantasie vede k takovýmto zvrhlostem:).

Re: Opilost

Posted: 20:17 22. Apr 2014
by Bahnak
Nadále můžeš hvězdičkovat:
*pije pivo*
A následně odehrávat s postavou co uznáš za vhodné.

Re: Opilost

Posted: 20:42 22. Apr 2014
by G-ladiator
Jistě. Já si jen vybavuji, že jsme přesně tento problém řešili docela dávno i na ST a myslel jsem, že se ten systém měnil/odstranil.

Re: Opilost

Posted: 20:45 22. Apr 2014
by Nalkanar
Měl bys víc hrát.


Můj recept na opilost bez nutnosti systém řešit je jednoduchý - nedávat si paliče :lol: pak to jde celé odRPit.

Re: Opilost

Posted: 18:18 23. Apr 2014
by Kathermara
Mně se ten systém opilosti od začátku nelíbil a pořád ještě nelíbí :-D Nezkoušela jsem to na NT, tak nevím, jestli pořád platí, že se z těch % nejde vyspat a trvají ještě za týden na výpravě, kde (už dávno střízlivá postava) opilecky tancuje. Zásadně jen rpím. Ten systém zasahuje do jakékoli hry, co má hráč rozehranou. Nechala bych to na invenci hráčů.

Ačkoli, takový systém by byl perfektní pro hraní chorobně šílené postavy. Tam by to chování zcela mimo očekávání, nezávislé na předchozí hře, bylo na místě :D Ale i tehdy to hráč zvládne zahrát sám, na co něco vynucovat systémem... To už rovnou může být systém na všechno, od těhotenských nálad až po křik při mučení.

Re: Opilost

Posted: 18:38 23. Apr 2014
by Krysak
Těhotenství by ale bylo fajn. Aby mohlo šmírující GM trošku chlípníky pozlobit.

Jako amorek by zabodlo šíp a dalších 9 IC měsíců zařídilo postavě zeny peklo:).

Re: Opilost

Posted: 11:37 24. Apr 2014
by Absinthorix
Z celého systému bych nechal jen nějaké to blití, škytání a padání... ty přitroublé hlášky se prostě do situací nehodí, natož "tancujem tancujem" když se pije na žal.

A že mám s postavičkama něco vypito... :lol:

Re: Opilost

Posted: 13:10 24. Apr 2014
by kucik
No jo, chtělo by to předělat. Nějak to zredukuju.