Page 2 of 2
Re: Meditace a kouzla
Posted: 17:51 04. May 2014
by Mourisson1
I u dalších kleriků je to pozorováno. A to UMD není jen u mně ale také u dalších
Re: Meditace a kouzla
Posted: 17:54 04. May 2014
by -darkvision-
Myrpa wrote:A to se děje jěstě někomu, nebo jen tvému jednomu klerikovi? A není ten klerik nějaký zfalšovaný, že potřebuje na svitky UMD? Nerozházel sis to nějak u bohů?
Já jsem to registroval u jednoho klerického kouzla.. od té doby jsem to neřešil, svitky nepoužívám tedy. UMD nemám.
Re: Meditace a kouzla
Posted: 18:19 04. May 2014
by Myrpa
A děje se to pravidelně, nepravidelně? Koreluje časově objev téhle chyby s touhle
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 43#p238243 ?
Re: Meditace a kouzla
Posted: 18:33 04. May 2014
by Mourisson1
Ne-e
Re: Meditace a kouzla
Posted: 18:37 04. May 2014
by -darkvision-
Nevím jak ted, ale já si toho všiml tak měsíc zpět? Možná déle.
Re: Meditace a kouzla
Posted: 18:39 04. May 2014
by Mourisson1
Děje se to, aspoň u mně, nepravidelně a naprosto nevypočitatelně

Ani žádná souvislost, prostě se to občas stane

Re: Meditace a kouzla
Posted: 09:13 08. May 2014
by Mourisson1
Možná to má něco společného se spaní, že pokud se zamedituje po spaní tak se to do..... ještě to vyzkouším