Page 2 of 2
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 16:24 06. May 2014
by kokosak
Nevim Myrpo jak to říct... sice se skladby nezasekávaj, ale zase se přejhrává po dohrání prvních pár tonů ze začátku.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 16:41 06. May 2014
by Myrpa
Jo, 2s, vidím. Jen vymyslet, jak to opravit, abych zase nevytloukl klín klínem..................
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 16:43 06. May 2014
by Absinthorix
Těch pár tónu ze začátku vůbec není naškodu a už bych na to nešahal

naopak jsem rád že tam jsou, bývá to dobré zakončení u 90% skladeb (aspoň u těch co moje postavička hrává)
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 17:27 06. May 2014
by kokosak
Loutna - skladba Margali a skladba Lesní tanec jsou identické.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 17:50 06. May 2014
by Absinthorix
kokosak wrote:Loutna - skladba Margali a skladba Lesní tanec jsou identické.
Zrovna koukám:
br_mus_loutna_17
br_mus_loutna_19
jsou identické. Zatím bych to nechal tak a dodal místo jedné náhradní song.
Nejlépe v dalším opravném/rozšiřujícím balíčku
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 23:53 30. Aug 2014
by Aillen
Dnes se mi při hraní na kytaru v lokaci Karatha dolní město - u fontánky před basilikou nerozbíhaly skladby zařazené jako 2. ve frontě. Dohrála první a pak bylo ticho, musela jsem dát /pc music reset a skladbu zadat znovu, jinak se hraní nerozeběhlo.
Dělala jsem něco špatně já, nebo se to ve hře nějak pokazilo?
Prosím ostatní hudebníky o ověření a případně o radu
