Page 2 of 3

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 17:27 14. Jul 2014
by Rejty
Super :)

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 13:05 15. Jul 2014
by nomis_b
jak uz jsem psal po PM, nemuzu dorazit (ani s rodinou).
Treba pristi rok...

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 16:02 19. Jul 2014
by karolina
Doufám Rejty, že jsi předplatil počasí, protože prozatím se mi ta předpověď teda líbí pramálo....

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 17:30 20. Jul 2014
by Bahnak
Trocha deště neuškodí. Možná nakonec přece jen alespoň na otočku dojedu, ale nic neslibuju, v práci je frmol, hodně lidí pijících pivo = hodně práce pro mě.

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 21:44 20. Jul 2014
by Rejty
Bahnak wrote:Trocha deště neuškodí. Možná nakonec přece jen alespoň na otočku dojedu, ale nic neslibuju, v práci je frmol, hodně lidí pijících pivo = hodně práce pro mě.
Super, doraz :wink: A co ostatní podtemňáci? :)

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 21:47 20. Jul 2014
by Rejty
karolina wrote:Doufám Rejty, že jsi předplatil počasí, protože prozatím se mi ta předpověď teda líbí pramálo....
A co předpovídají?

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 23:12 20. Jul 2014
by rosnicka
ti jsou schovani :lol: jako ja doma na neschopence

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 13:43 21. Jul 2014
by karolina
Rejty wrote: A co předpovídají?
Pršet má :-/

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 14:08 21. Jul 2014
by Nalkanar
Je to TH sraz. Vyměníte lokace, popř. pršící vyprázdníte a znova obsadíte a ono se to srovná. ;)

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 14:47 21. Jul 2014
by Sobik
Jestli bude chcát, bude tam hodně lidí. Jedu taky.

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 15:02 21. Jul 2014
by KaTo
No kdykoli jsem byl na sraze já, tak nepršelo...tak nevím :twisted: , jak bude letos bo pořád nevím, zda se na víkend utrhnu nebo ne :| .

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 18:22 24. Jul 2014
by Rejty
Vemte si na sraz šátek, papír + tužku a případně nějakou deskovku na sobotní večer :wink:

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 09:07 25. Jul 2014
by Radim
Týden na to jedu na dovolenou, nerad bych si něco udělal nebo nastydnul takže nedorazím. Poslední sraz se mě držel ještě měsíc po souboji s Efou.

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 12:32 27. Jul 2014
by Molly23
živý zdraví doma a hurá zas na skautský tábor. Těším se na fotky!!!

Díky za sraz všem.

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 15:42 27. Jul 2014
by karolina
Seveřani už kempí na půli cesty.
Cejtim se jako by mě někde lámal v kole.
Díky všem!