Page 2 of 2

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Posted: 11:54 19. Apr 2015
by kucik
Nechame ho smrtici. Parametrama tomu imho odpovida.

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Posted: 12:18 19. Apr 2015
by karolina
kucik wrote:Nechame ho smrtici. Parametrama tomu imho odpovida.
Díky!