Page 2 of 3

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 19:57 15. May 2014
by Barbar321
tu je

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 20:04 15. May 2014
by karolina
A co jsi s tím balíkem udělal?

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 20:44 15. May 2014
by Barbar321
karolina wrote:A co jsi s tím balíkem udělal?
Nic. Nezkoušel jsem to a nechal jsem jí ho. Být to u někoho, kdo balíky bere, pro zkoušku to vezmu.

Předpokládám ale, že má jiné "jméno", proto nebere svoje balíky a posílá balíky i sobě (prostě jako by to byla jiná osoba)

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 20:46 15. May 2014
by karolina
kouknu jestli má správně proměnné

EDIT: NAstaveno všechno dobře.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 07:20 16. May 2014
by Barbar321
karolina wrote:...

EDIT: NAstaveno všechno dobře.
ve smyslu "vše bylo v pořádku, změna není nutná" a nebo "teď už je to v pořádku, byla tam malá chybka"?

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 07:28 16. May 2014
by karolina
:wall: :wall:
Informace o tom, zda má vše nastaveno správně nebyla určena tobě...

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 10:45 16. May 2014
by kucik
ID má nastavený 33? Zkoušel jsem si snad stokrát vygenerovat náhodnou trasu a nikdy to nehodilo samo na sebe. To by fakt nemělo jít.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 10:54 16. May 2014
by karolina
Má ID 33

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 11:15 16. May 2014
by kucik
Tak to prostě nechápu. Taková trasa neexistuje.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 11:46 26. May 2014
by Barbar321
Po zavedení nového balíku oprav, barvířka stále nepřijmá balíky, které jsou jí určené.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 15:35 26. May 2014
by karolina
A co řiká, že nepřijímá balíky? Nefungující barvířku nikdo nehlásil.. s tou lokací se nic nedělalo. Chce to lépe popsat chybu, odkud nevzala balík? A když od ní vezmeš balík tak ho doručit lze? Co říká když balík nebere?

EDIT: Znova jsem překontrolovala nastavení té barvířky a má všechno správně.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 16:25 26. May 2014
by Barbar321
Aha, je to ale napsáno hned v druhém příspěvku tohohle topicu od Assaluta. Ve třetím je psáno, že je chyba opravena a že bude s dalším balíkem.

Jinak tedy dělá přesně to, co píše Assalut. Balík pro ní určený nevidí a nepřijme. Píše standard hlášku ve stylu "nemáš pro mě balik" či tak nějak.

Teď ten balík byl od otrokáře z přístavu, ale pokud se s touto záležitostí nic nedělalo, dříve jsem pro ní zkoušel balík i z jiných míst a stále to samé. Že pro ní balík nemáme.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 22:46 26. May 2014
by kucik
Barvirka opravena.

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 10:16 18. Jul 2014
by rosnicka
tak jeste jednou Mordana , nesla jsem ji balicek , kvuli hledani jsem prisla pozde , rekla mi ze mi da petinu a balik si nevzala. potom Larien - krejci , tomu jsem ho donesla vcas a taky si ten balik neprevzal.. takze oba skoncili v odpadkach :mrgreen:

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Posted: 11:49 18. Jul 2014
by karolina
rosnicka wrote:tak jeste jednou Mordana , nesla jsem ji balicek , kvuli hledani jsem prisla pozde , rekla mi ze mi da petinu a balik si nevzala. potom Larien - krejci , tomu jsem ho donesla vcas a taky si ten balik neprevzal.. takze oba skoncili v odpadkach :mrgreen:
Nevzal si balík s nějakou hláškou? A odkud ten balík byl?