Page 2 of 2

Re: Proměň sebe

Posted: 23:00 30. Dec 2015
by rosnicka
tak už jsem to pochopila - tuta proměna je mi na houby i na rp hru a pak si stěžují že ho neprovozujeme.

Re: Proměň sebe

Posted: 09:32 31. Dec 2015
by pavad
rosnicka wrote:tak už jsem to pochopila - tuta proměna je mi na houby i na rp hru a pak si stěžují že ho neprovozujeme.
Tuta promena nevim...

Ale tenta promena jiste.

Kazdopadne ano, pochopila jsi to dobre. Za upresneni mych vytek dekuji mluvcackovi Caehanovi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Proměň sebe

Posted: 09:32 29. Nov 2016
by Paulus
Jelikož byl dispell zrušen už před nějakou dobou tak bych se rád zeptal Kokosaka a zbytku zda je s tímto stále problém nebo zda je to již v pořádku??

Mága jsem hrál po zrušení dispellu a žádné problémy jsem osobně nezpozoroval.

Re: Proměň sebe

Posted: 22:35 04. Dec 2016
by Paulus
Dispell odstraněn v dubnu 2016.....dotaz na aktuálního mága na funkčnost a v pořádku. Tímto UZAVŘENO.