Page 2 of 3

Re: The Zologická

Posted: 22:24 07. Jul 2014
by kucik
Nebo samozrejme muzes prespat u me. Jelikoz muj temer jediny ukol na vikend je hlidat psa, tak se i nabizi moznost lehke afterzooparty.

Re: The Zologická

Posted: 06:23 08. Jul 2014
by Bahnak
hmm, kolaudačka?

Re: The Zologická

Posted: 08:51 08. Jul 2014
by nomis_b
No... moje starsi dite (ktere budu mit sebou v praglu) chodi v 19:30 spat a spi nonstop celou noc.. ja jsem pro kazdou spatnost.

jen doufma, ze v Kucikove podani neznamena afterparty: doneste si nootebook, budeme skriptovat :lol:

Re: The Zologická

Posted: 09:18 08. Jul 2014
by Theogil I
Díky klukům za nabídku, ale na neděli mám už práci, ze které se mi asi nepodaří se vyvlíknout. Nicméně ten výlet vlakem mě láká čím dál tím víc (pokud bude hezké počasí). Jak se dostanu z Wilsoňáku do Zoo a jak dlouho tam ta cesta přibližně trvá?

Re: The Zologická

Posted: 09:20 08. Jul 2014
by Bahnak
Vystoupíš z vlaku, vlezeš do metra, odfrčíš metrem 2 stanice na Holešovice, tam přestoupíš na ZOOautobus co jezdí každých 15 minut a jseš v tam, cesta zhruba na 20-30 minut od vlaku až po pokladnu.

Re: The Zologická

Posted: 10:50 08. Jul 2014
by kucik
nomis_b wrote:No... moje starsi dite (ktere budu mit sebou v praglu) chodi v 19:30 spat a spi nonstop celou noc.. ja jsem pro kazdou spatnost.

jen doufma, ze v Kucikove podani neznamena afterparty: doneste si nootebook, budeme skriptovat :lol:
Doneste si krumpáče a montérky :D

Re: The Zologická

Posted: 13:13 08. Jul 2014
by Fryn
Pokud práce dovolí, tak se nejspíš objevím taky *upisuje se cizí krví*.

Re: The Zologická

Posted: 23:51 09. Jul 2014
by kokosak
Aktualizován seznam učastníků.

Re: The Zologická

Posted: 08:56 11. Jul 2014
by Theogil I
Tak jo, právě jsem se rozhodl, ráno v 6:39 vyrážím z Brna a 9:21 jsem v Praze - pokud to nebude mít zpoždění. Když tak na mě počkáte, že jo?
Počasí by nám mělo snad vyjít, tak se už teď těším. Telefon jsem našel na Kucika a Nomise, tak pokud by jim to nevadilo tak budu volat o pomoc, až se v Praze ztratím a nebudu vás moct najít. Kdyby mi třeba ještě Bahňák poslal PM telefon byl bych asi klidnější.
P.S. Fungují telefony v metru?

Re: The Zologická

Posted: 08:57 11. Jul 2014
by KaTo
Theogil I wrote:...
P.S. Fungují telefony v metru?
Nevím jak jiné, ale moje v metru fungují, ale není tam signál, tak se nedovoláš :mrgreen: .
edit:
Ve stanicích signál je. Pouze ve většině tunelů ne-e.

Re: The Zologická

Posted: 10:40 11. Jul 2014
by Bahnak
Momentální telefon je 777018658, tipuji tak za měsíc poputuje číslo do koše a bude jiné.

Re: The Zologická

Posted: 10:45 11. Jul 2014
by Theogil I
Bahnak wrote:Momentální telefon je 777018658, tipuji tak za měsíc poputuje číslo do koše a bude jiné.
Dík, uloženo.

Re: The Zologická

Posted: 11:49 11. Jul 2014
by Firefox_
Tak nakonec taky přijedu!

Re: The Zologická

Posted: 13:21 11. Jul 2014
by kucik
Firefox_ wrote:Tak nakonec taky přijedu!
Cool. Ale uvědomuješ si, že po té zoo budem chodit? Pěšky! :mrgreen:

Re: The Zologická

Posted: 15:35 11. Jul 2014
by Bahnak
Foxík se rozhodl skoncovat s počítačovým životem a nasadil akční fázi života, do dvou měsíců to vidím na přítelkyni, do půl roku na alkoholismus, po 5-ti letech bude zhruba tam kde já. Takže v pořádku :-D
Momentálně přemýšlím kolik piv se mi sebou chce vláčet.