Page 2 of 2

Re: Oslepení

Posted: 07:57 14. Oct 2016
by Paulus
Neví prosím někdo jestli při aktivaci jednoho z těch tří modu (oslepení, utišení, krvácející rány) to po zmáčknutí vypíše na postavě "Bylo aktivovano oslepeni*" (utišení, krvácivé rány) ?

Re: Oslepení

Posted: 08:00 14. Oct 2016
by JAH
Uděláme spolu test

Re: Oslepení

Posted: 08:09 14. Oct 2016
by Paulus
Ok...děkuji. Budu dnes po 8 až do večera :) (podobně i o víkendu)

Re: Oslepení

Posted: 01:14 10. Jan 2017
by Shaman88
V krvácení jsem našel chybu.

Ale oslepení a utišení by fungovat mělo, je tady někdo kdo to někdy testoval?

Re: Oslepení

Posted: 11:27 10. Jan 2017
by Nalkanar
Mour kdysi bral to oslepení a neměl jak to zaaktuvovat a při testech v aréně, kdy do nás sneakoval to nikdy neproběhlo automaticky. Ale už jsou to tři roky,takže ti detaily neřeknu.