Page 2 of 2

Re: Nefunkční lektvary

Posted: 13:17 21. Jul 2014
by karolina
Mohla by jsi prosím pro příště popisovat chybu nějak jasně? Napsat lektvar nefunguje je fakt parádní, přesně všichni vědí co se stalo a proč nefunguje.

Jasný popis chyby vypadá třeba takto: Na liště jsem měla připravený lektvar, klikla jsem na něj a nic se nestalo. Nebo třeba : Včera jsem zakoupila lektvar, dneska po použití mne nevyléčil.

Díky za pochopení.

Re: Nefunkční lektvary

Posted: 14:20 23. Jul 2014
by May
karolina wrote:Mohla by jsi prosím pro příště popisovat chybu nějak jasně? Napsat lektvar nefunguje je fakt parádní, přesně všichni vědí co se stalo a proč nefunguje.

Jasný popis chyby vypadá třeba takto: Na liště jsem měla připravený lektvar, klikla jsem na něj a nic se nestalo. Nebo třeba : Včera jsem zakoupila lektvar, dneska po použití mne nevyléčil.

Díky za pochopení.
Jistě, omlouvám se za zmatečnost.