Page 2 of 4

Re: Imunita na jedy

Posted: 12:38 29. Aug 2014
by Barbar321
kucik wrote:A funguje ta rasová imunita někomu?
Mému duegarovi fungovala tj. výpis (asi po neúspěšném hodu na výdrž) "imunita na jed". Co si tak vzpomínám, měl jsem dva případy, kdy nefungovala. Jednou jsem se tomu jen podivil, po druhé jsem to screenul a nahlásil do chyb.

Problém je ale v tom, že valnou většinou fungovala a toto byly jen vyjímky. Takže informační hodnota pro opravu případné chyby prakticky nulová.

Re: Imunita na jedy

Posted: 12:42 29. Aug 2014
by kucik
Pokud přestane fungovat, je nejlepší vzít log a poslat mi ho.

Re: Imunita na jedy

Posted: 12:51 29. Aug 2014
by Barbar321
kucik wrote:Pokud přestane fungovat, je nejlepší vzít log a poslat mi ho.
Zkusím podle data najít log a zaslat ti ho.

Re: Imunita na jedy

Posted: 13:37 05. Dec 2016
by Paulus
Někdo se s podobnou chyba setkává i nadále?

Re: Imunita na jedy

Posted: 18:35 05. Dec 2016
by Decka
Ještě nedávno když jsem víc hrával, tak se mi sem tam stalo, že se postavě nenačetly imunity při logu, tedy i imka na jedy a paralýzu, takže ano stává se to, ale je to trochu jiný případ, než původně hlášený v tomhle topicu.

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:02 04. Jun 2017
by Player
Nevím zda už tu něco podobného není tak to napíšu sem.
Na jiných serverech pokud postava dostala jed snižující con(první podhození on-hit), snížila se jí con, při dalším hodu pokud opět podhodila instantně zemřela.
Pokud mezi tím použila obnovu házela znovu na snížení con, pokud protijed házela opět proti aplikaci jedu a snížení con.
Jsou tu tyto jedy nějak upravené aby dávali instakill ihned při prvním podhozeni on-hit?
Tím myslím neotrávená postava - zásah - podhození proti jedu (aplikace a snížení con) = okamžitá smrt ?

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:11 04. Jun 2017
by soul1
Co vím tak tu jedy nezabijej

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:36 04. Jun 2017
by Caehan
Chceš se zeptat, jestli tu umí jedy snížit odolnost na nulu, což systémově zabíjí?

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:37 04. Jun 2017
by Nalkanar
V nejmenovaném dungu jed zabíjí, netuším kolik podhození padne, umřela členka party, né já. :D

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:38 04. Jun 2017
by Player
ten hod na screenu je hod neotravene postavy, cili hod na aplikaci a prvotní snížení státu nasledovaný okamžitou smrtí.
a zdá se že nejsem jediný komu se tohle tam stalo.
jed.jpg
jed.jpg (30.49 KiB) Viewed 8819 times
je to jak vorpal nebo klasicky devast...

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:02 05. Jun 2017
by Shaman88
Co je tady konkrétně za problém?

Thalie má pokud vím nastavenou Hardcore obtížnost, tzn. pokud libovolná vlastnost postavy klesne na 3 a méně tak postava zemře.

Ze screenu co jsi zde dodal - DC 21 má jed nazvaný "Pit fiend ichor", jeho primární efekt je ztráta odolnosti 3d6 a sekundární pak smrt.
Díky nastavení výše už ovšem i primární efekt (tedy po prvním hodu) může znamenat smrt.
Otázka je kolik má postava základní odolnost.

Resp. ono to je to asi jedno, protože při špatném hodu, tě to může zabít vždycky pokud máš základní odolnost menší než 22. Což máš určitě.

Tolik k vysvětlení.

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:06 05. Jun 2017
by Decka
Takže sis sám odpověděl co je špatně.

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:13 05. Jun 2017
by Shaman88
Decka wrote:Takže sis sám odpověděl co je špatně.
To je na mě?

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:21 05. Jun 2017
by Player
to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:24 05. Jun 2017
by Shaman88
Asi jsem se seknul. Spíš to vypadá opravdu že jsi dostal už druhotný efekt.

Jinak proti se můžeš bránit jak říkáš vysokými savy, imkou na jedy, a pak bud mít ochranu před negativkou vždy jed hned léčit a nebo mít rovnou ochranu před smrtící magií.