Page 2 of 4
Re: craft koželužství
Posted: 18:12 02. Feb 2015
by kucik
Zeerit wrote:Nově vylouhované kožky mi šití stojan nebere. Staré fungují bez problémů.
Bude opraveno s příštim updatem, ale ty už vyrobené kožky se musí nahradit. Mají špatný tag.
Re: craft koželužství
Posted: 21:22 02. Feb 2015
by Barbar321
Je tedy možné výměnu přímo nyní s domluvou s DM a nebo se musí čekat do updatu?
Re: craft koželužství
Posted: 21:45 02. Feb 2015
by karolina
mě spíš napadá otázka jestli ty kožky mají dm v paletě...
Re: craft koželužství
Posted: 14:20 03. Feb 2015
by kucik
Nemaj. Bude lepší vrátit odpovídající původní kůži a louh.
Re: craft koželužství
Posted: 16:18 03. Feb 2015
by Barbar321
Teď to tedy už funguje jak má? Bylo to zahrnuto do níže uvedených skriptových chyb?
=======================
Předmět: Soupis novinek
karolina wrote:2.2. 2015
- opravy rozličných chyb - lokační i skriptové
- opravy surovinových zdrojů
- nová lokace hospody v Murgondu od Kathemary
========================
Re: craft koželužství
Posted: 16:22 03. Feb 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Teď to tedy už funguje jak má? Bylo to zahrnuto do níže uvedených skriptových chyb?
Ne, to se nahrálo ve 14 a že kůže nefungujou hlásil Zeerit o pár hodin později.
Re: craft koželužství
Posted: 14:32 06. Feb 2015
by karolina
Už kožky fungujou.
Re: craft koželužství
Posted: 22:35 10. Feb 2015
by montacue
při neúspěchu v louhování nebo sušení to vypisuje text s interpunkcí a hra to vypisuje jako nečitelné symboly.
Re: craft koželužství
Posted: 21:19 13. Feb 2015
by Barbar321
Asi to není nic závažného, ale je tu stále to, že při louhování kožek se poprvé výroba nerozjede a zůstane v sušáku rozpracovaný předmět bez %. Po druhém kliknutí se ale louhování už rozjede a hotové kožky se dají k šití použít, jak už bylo hlášeno.
Re: craft koželužství
Posted: 22:42 07. Apr 2015
by Barbar321
Doporučoval bych zkontrolovat trofeje a co se z nich získává. Oproti dřívějšku jsou tam nějaké podezřelé změny (detaily případně oprávněnému do PM)
Re: craft koželužství
Posted: 23:17 07. Apr 2015
by kucik
Jake zmeny? Posli PM.
Re: craft koželužství
Posted: 23:37 07. Apr 2015
by karolina
Taky by mě to celkem zajomalo co jsi objevil, v těch trofejich je docela bordel... Dost špatně se a nima pracuje.
Re: craft koželužství
Posted: 08:36 19. Apr 2015
by -darkvision-
Dva dotazy/hlášení.
1) Stále je potřeba na rozjetí výroby (sušení/louhování) dvou dvoukliků na sušák. Tj. Při prvním dvoukliku se kůže vizuálně změní na rozpracovaný výrobek, při druhém dvojkliku se teprve výroba rozjede.
2) Mám obratnost 22/6 a moudrost 12/1 (nevím ted co je na koželuha potřeba), nicméně při výrobě kůže mám 11xp, při kožce 33xp (tu vždy zničím, 3-4 spálení a ende).
Je to tak správně? Respektivě při tak "vysokých" hodnotách vlastností se mi to jeví jako chyba, že musím expit po 11cti xp.
Děkuji za vyjádření.
edit: Dotaz č.2 stahuji. Asi to byla jen smůla že jsem rozflákal 4 kožky po sobě. Pátá se mi už rozjela. A dá se expit po 33xp.
Re: craft koželužství
Posted: 11:23 19. Apr 2015
by karolina
-darkvision- wrote:Dva dotazy/hlášení.
1) Stále je potřeba na rozjetí výroby (sušení/louhování) dvou dvoukliků na sušák. Tj. Při prvním dvoukliku se kůže vizuálně změní na rozpracovaný výrobek, při druhém dvojkliku se teprve výroba rozjede.
2) Mám obratnost 22/6 a moudrost 12/1 (nevím ted co je na koželuha potřeba), nicméně při výrobě kůže mám 11xp, při kožce 33xp (tu vždy zničím, 3-4 spálení a ende).
Je to tak správně? Respektivě při tak "vysokých" hodnotách vlastností se mi to jeví jako chyba, že musím expit po 11cti xp.
Děkuji za vyjádření.
edit: Dotaz č.2 stahuji. Asi to byla jen smůla že jsem rozflákal 4 kožky po sobě. Pátá se mi už rozjela. A dá se expit po 33xp.
Moudrost, takže nemáš dobré předpoklady.
Re: craft koželužství
Posted: 19:46 28. May 2015
by harlequin_ichtyosis
nově nejde ususit kuze digesteriho samce