Page 2 of 2

Re: craft platneřina

Posted: 11:34 24. May 2015
by Barbar321
- odstranění pasti
- skrývání
- tichý pohyb
- čarozpyt

no a ještě má zranitelnost na elektřinu, ale to může být dáno použitým typem kovu

Re: craft platneřina

Posted: 11:51 24. May 2015
by karolina
Barbar321 wrote:- odstranění pasti
- skrývání
- tichý pohyb
- čarozpyt

no a ještě má zranitelnost na elektřinu, ale to může být dáno použitým typem kovu
:wall: :wall: :wall:
Protože a) - kov chřestí, pokud vím, všechny kovové části výstroje mají postih ke skrývání a tichému pohybu.. no a čaroděj taky neni zrovna nadšenej z kovové zbroje. Je to tak nastaveno i u zbrojí z obchodů. Narozdíl od kůže, která je v suchém vyčiněném stavu izolant, je většina kovů dobrým vodičem elektřiny.
Tak prosím hlaš chyby a nepolemizuj tu o tom co, jak a proč.

Re: craft platneřina

Posted: 19:35 22. Aug 2015
by Barbar321
Titán se na destičkové zbroji neprojeví

Re: craft platneřina

Posted: 19:57 15. Nov 2015
by rosnicka
Nevím kam to napsat, železná plátová zbroj - chápu postih tichý pohyb, skrývání obojí mínus 1 , když si jí ale nasadí postava která má tuty dvě věci +2 jen v šatech tak ve zbroji najednou má -18 je to chyba ? myslím v popisku té zbroje

Re: craft platneřina

Posted: 20:34 15. Nov 2015
by Nalkanar
Zbroj samotná má ještě další postih. Nevím jak se tomu říká teď česky, ale je to psané někde po hodnotou obrany. Anglicky je to Armor check penalty a dává to i štít (hlavně pavéza), takže je to normální.

Re: craft platneřina

Posted: 20:49 15. Nov 2015
by rosnicka
Nalkanar wrote:Zbroj samotná má ještě další postih. Nevím jak se tomu říká teď česky, ale je to psané někde po hodnotou obrany. Anglicky je to Armor check penalty a dává to i štít (hlavně pavéza), takže je to normální.
díky, já už jsem pak na to taky přišla jak to mám počítat, já totiž nevěděla kde se ten postih bere a ted už jo, jsem zase o neco chytrejsi a díky za rychlost a ochotu mi to vůbec vysvětlit , tohle nějak chodilo mimo mě ale jak jsem začala craft tak musím vědět

Re: craft platneřina

Posted: 22:02 22. Apr 2017
by JAH
Při kombinaci obyčejné kůže a stínové , nebo meteoritické oceli lze vyrobit nejlepší variantu +5 AC, snížení zranění apod a to celé cca za 15 minut.

Re: craft platneřina

Posted: 17:57 01. Oct 2017
by xpm335
Chtěl jsem se zeptat zda je v pohodě to že Meteorickej plnoplát s legendou má irl 22 level? Je to v pohodě nebo bug?
Přijde mi to hrozně málo.
Max

Re: craft platneřina

Posted: 18:53 01. Oct 2017
by JAH
xpm335 wrote:Chtěl jsem se zeptat zda je v pohodě to že Meteorickej plnoplát s legendou má irl 22 level? Je to v pohodě nebo bug?
Přijde mi to hrozně málo.
Max
Pošli mi do PM screen té zbroje a napiš mi k tomu rovnou kdo to vyrobil. Pokud jsi to vyrobil ty, tak kolik máš % v plátneřině a jaký byl použit poměr ideálně.