Re: craft truhlařina
Posted: 10:00 04. Jun 2015
Z itemu toulce to nejde spocitat. Leda by to nekdo pozjistoval a hodil na forum. Ono jich neni zase tolik.
Mám vypozorováno, že u truhlařiny výjimečné kusy padají opravdu velmi vzácně, když to srovnám třeba s krejčovinou, zlatnictvím a nebo platnéřstvím třeba. Ale neřešila jsem to no.NesQe wrote:Dneska sem vyráběla dlouhé luky 4 kusy. Mahagon + Adamantit. Přijde mi že to funguje nějak prazvláštně.
-Výjimečný +2 kryt, Bonus k útoku +2, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
-Výjimečný záchranné hody na jed +2, Bonus k útoku +3, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
-Výjimečný záchranné hody chlad +1, Bonus k útoku +3, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
- Bonus k útoku +2, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
Je záměrem aby na stejném materiálu byl ten bonus k útoku náhodný?
Příliš velká smůla, nebo nastavená moc velká šance na Výjimečné kusy?
Pokud si dobře vzpomínám, byl tamrozptyl bonusů k útoku které padají náhodně (nebo nějak podle skillu řemeslníka). To, že ti padly vyjímečné kusy je v pořádku. Taky mi občas padnou tři za sebou, ale pak na třiceti výrobcích nedám ani jeden. Prostě náhoda.NesQe wrote:Dneska sem vyráběla dlouhé luky 4 kusy. Mahagon + Adamantit. Přijde mi že to funguje nějak prazvláštně.
-Výjimečný +2 kryt, Bonus k útoku +2, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
-Výjimečný záchranné hody na jed +2, Bonus k útoku +3, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
-Výjimečný záchranné hody chlad +1, Bonus k útoku +3, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
- Bonus k útoku +2, Silná kritická zranění 1k6, Silný +2
Je záměrem aby na stejném materiálu byl ten bonus k útoku náhodný?
Příliš velká smůla, nebo nastavená moc velká šance na Výjimečné kusy?
Tak ono dělat luky v craftu se moc nevyplatí obecně. Přijde mi, že opravdu ty z krámku jsou lepší (některé samozřejmě) a nejen pro nízkolevlovou postavu. Spíš se vyplatí dělat v craftu šípy do luku nebo šipky do kuše.NesQe wrote:Nestálo by za zvážení to hodit napevno jako u ostatních řemesel ? Ztratit hodinu života na low luku, který se stejně nepovedl vyrobit je dost k ničemu. V konečným výsledku je lepší poslat lowbíka koupit si ho v obchodě.
Tenhle luk má zrovna výrobní cenu 14.000. Je mnohem lepší než ten v obchodě. Takže když ho prodáš hráči za 30.000. Má lepší a i levnější než ten Kelskej/Alwarielskej. I z Karathy ten "lepší" má pěknou výrobní cenu a vychází líp než obchodový. Ovšem záleží komu co se vyplatí. Dělat luk klidně hodinu kdy je šance že vyjde na několikátej pokus kde bys vydělala 10měšců.Aillen wrote:Tak ono dělat luky v craftu se moc nevyplatí obecně. Přijde mi, že opravdu ty z krámku jsou lepší (některé samozřejmě) a nejen pro nízkolevlovou postavu. Spíš se vyplatí dělat v craftu šípy do luku nebo šipky do kuše.NesQe wrote:Nestálo by za zvážení to hodit napevno jako u ostatních řemesel ? Ztratit hodinu života na low luku, který se stejně nepovedl vyrobit je dost k ničemu. V konečným výsledku je lepší poslat lowbíka koupit si ho v obchodě.
Pokud by se to dalo na pevno, tak vždycky vyrobíš ten horší. Je to tak schválně, můžeš mít štěstí a z horšího materiálu vyrobit lepší luk, nebo prostě můžeš šáhnoout po lepším matroši a máš jistotu, že ten lepší luk budeš mít.NesQe wrote:Nestálo by za zvážení to hodit napevno jako u ostatních řemesel ? Ztratit hodinu života na low luku, který se stejně nepovedl vyrobit je dost k ničemu. V konečným výsledku je lepší poslat lowbíka koupit si ho v obchodě.
Co si tak vzpomínám, fungovalo to přesně, jak je psáno. Moje postava ten luk nějakou dobu používala (právě skrz ten +5 za zbraň, který kdysi prostřelil obranu kouzelníků). Těch +6 silný je z bonusu na sílu, takže jesli máš třasořitku jen se sílou X/+5, bude ti přidávat do zranění jen +5.RES13 wrote:Zdravim, tak po proskoumani a dosaženi 20lvl v truhlařině jsem překvapen dalši s chyb.Luk vrcholově vyraběny s prastareho dubu a meteoru se uděla +5 utok +6 sila a +5 silne kriticke zraněni a když se veme do ruky tak nepřidava těch +6 silny ale jen +5 silny a taky je docela hloupe že nema +5 magicke zraněni jako u kovařiny na obdobne zbrani a materialu ale jen +5 silne kriticke zraněni co uděla i stejny luk s prastareho dubu a titanem ktery je pod střibrem, stinovou oceli a meteorem finalni luk je tim absolutně besceny a kničemu vramci času a nakladu.