Page 2 of 3

Re: craft - obecně

Posted: 16:40 10. Feb 2015
by kokosak
kucik wrote:Vlastně aby byl zachován průměrný progress, tak bych to z 0.0 - 0.3 musel změnit na 0.1 - 0.2.
Pozor, protože máš teď 0,0-0,3, pak flat 0,2 progress a až pak 0,1 progress.

Re: craft - obecně

Posted: 16:44 10. Feb 2015
by Barbar321
Jen doplním, že se v podstatě jedná o stav, u kterého je možné a dokonce i pravděpodobné, že i dokonale zvládnutý bude horší výrobek trvat déle, než výrobek kvalitnější, u kterého je posun vpřed vždy zaručen (0,1%).

Na ST toto bylo také, ale připadá mi, že ten rozsah byl vyšší, takže v průměru na "klik" byl posun ve výrobku vyšší než 1% (10x0.1%). Zde, když jsem to kontroloval, vycházelo mi to pod 1% u horšího (čímž neříkám, že jsem jen nemohl mít smůlu). Nebyla žádná vyjímka, když ta 0.0% padala 4x-5x za sebou (jak už bylo řečeno).

Re: craft - obecně

Posted: 16:48 10. Feb 2015
by kucik
kokosak wrote:
kucik wrote:Vlastně aby byl zachován průměrný progress, tak bych to z 0.0 - 0.3 musel změnit na 0.1 - 0.2.
Pozor, protože máš teď 0,0-0,3, pak flat 0,2 progress a až pak 0,1 progress.
Vůbec nerozumim

Re: craft - obecně

Posted: 16:55 10. Feb 2015
by kokosak
Máš obtížnost výrobku, kde je progress určen náhodně 0-0,3. U obtížnosti o stupeň výš je progress výrobku vždy 0,2 a ještě jeden stupeň obtížnosti dává progress vždy 0,1.

Re: craft - obecně

Posted: 17:29 10. Feb 2015
by kucik
Jo takhle. Téhle podivnosti jsem si taky všimnul. Až se mi podaří tohle sjednotit pro všchny crafty, tak se snad najde nějaká všeobecná shoda, jak to nastavit.

Re: craft - obecně

Posted: 14:47 07. Mar 2015
by -darkvision-
Mám dotaz ohledně craftu celkově. Ptám se pro upřesnění abych v tom měl jasno. Změny, které jsou popsány na foru se automaticky projeví, nebo musí postava překročit na další lvl vždy?

Příklady:
Keramika -> Jsem 8lvl. Dělám střední formy a mám za ně 32xp. Jakmile dosáhnu lvl9, jsou pro mě trivialitou a mám za ně jen 3xp (Obratnost 22).

Koželužství (stále se u něj neprojevuje diakritika, alespoň u mě ne) (také mám problém s tím že když poprvé nakliknu, tak se to jakoby rozjede, ale ihned zastaví, musím nakliknout znova - toto musím dělat u každé nově započaté kůže)
-> Jsem lvl 1. Mám 2900xp. Při dosažení 3000xp jsem poskočil na lvl2. Měl bych být ale lvl3.

Pokud se to projeví až po tomto odpoledním resstartu, omlouvám se za dezinformaci.

Re: craft - obecně

Posted: 17:32 07. Mar 2015
by kucik
Co je nahrane na serveru se projevuje okamzite.

Re: craft - obecně

Posted: 16:41 14. Mar 2015
by kokosak
Kvituji s povděkem, že byl většině opravárenských glejtů odebrán grafický efekt. Nicméně na glejtu dostupném z nabídky dřevařiny grafický efekt zůstal. Ergo hlásím :)

Re: craft - obecně

Posted: 16:51 14. Mar 2015
by karolina
kokosak wrote:Kvituji s povděkem, že byl většině opravárenských glejtů odebrán grafický efekt. Nicméně na glejtu dostupném z nabídky dřevařiny grafický efekt zůstal. Ergo hlásím :)
Placne to s postavou na zada?

Re: craft - obecně

Posted: 17:24 14. Mar 2015
by kokosak
Postavu plácne na záda, provede se výbuch a kolečko kolem kozy, narozdíl od kupříkladu stavu, kde to postavou jen plácne

Re: craft - obecně

Posted: 17:26 14. Mar 2015
by karolina
kokosak wrote:Postavu plácne na záda, provede se výbuch a kolečko kolem kozy, narozdíl od kupříkladu stavu, kde to postavou jen plácne
Jo to ale neni tím co si koupíš za tu žádost na opravu, ale tím na který objekt jí použiješ.. jinak je jedno jakou žádost si kupuješ, neb jsou všechny stejné, jen některé stojí o 2zl více, ale to jo moc práce za málo muziky tak to nebudu měnit..
S postavou už to na záda neplácá, to jsem změnila.. no a ty animace se asi můžou smazat no..

Re: craft - obecně

Posted: 11:39 31. Mar 2015
by Barbar321
Před nějakou dobou to tu bylo nadhozeno, ale připadá mi, že to zapadlo. Tak se chci znova zeptat, zda-li bude v plánu úprava.

Ten nulový posun u dokonale zvládnutého výrobku je opravdu opruz:

Re: craft - obecně

Posted: 11:45 31. Mar 2015
by karolina
Ostatně stejně jako ty nulové expy...

Re: craft - obecně

Posted: 11:51 31. Mar 2015
by Barbar321
karolina wrote:Ostatně stejně jako ty nulové expy...
To sice ano, ale expy navíc neposunují výrobek vpřed. Takhle opravdu ten horší výrobek se dělá delší dobu, než TOP, který posun má vždy zajištěn (když je dokonale zvládnut teda)

Re: craft - obecně

Posted: 12:18 31. Mar 2015
by karolina
Barbar321 wrote:
karolina wrote:Ostatně stejně jako ty nulové expy...
To sice ano, ale expy navíc neposunují výrobek vpřed. Takhle opravdu ten horší výrobek se dělá delší dobu, než TOP, který posun má vždy zajištěn (když je dokonale zvládnut teda)
Ty na to máš nějaké štěstí, mě se to nikdy nestalo...