Page 2 of 2

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 02:54 30. Aug 2014
by Caehan
Mohu potvrdit, že jezdí a to rychleji, než předtím.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 03:04 30. Aug 2014
by karolina
Přechod pro podtemno je taky smazaným, takže opraveno.