Page 2 of 2

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 18:52 29. Aug 2014
by Bahnak
kucik wrote:Takže ty subrasy asi pomalu začnu přepisovat tak, jak to fungovalo na ST :(
Juhů!