Page 2 of 2

Re: Přítelíček

Posted: 11:22 22. Sep 2014
by Rejty
May wrote:Tak chápeš můžou mě díky tomu zabít a v tom mi postel nepomůže... :roll:
Ty nesleduješ americké filmy? Vrazi nevinných obětí se pod postele zásadně nedívají!

Re: Přítelíček

Posted: 11:36 22. Sep 2014
by May
Rejty wrote:
May wrote:Tak chápeš můžou mě díky tomu zabít a v tom mi postel nepomůže... :roll:
Ty nesleduješ americké filmy? Vrazi nevinných obětí se pod postele zásadně nedívají!
To teda asi budeš muset do dungu postel přidat. :D

Re: Přítelíček

Posted: 12:43 24. Sep 2014
by Caehan
Občas se to stane, když člověk nechá přítelíčka vyvolat a pak se rozeběhne, než se objeví.

A pak taky v některých lokacích... to už nevím, čím to může být.

Re: Přítelíček

Posted: 12:54 24. Sep 2014
by May
Caehan wrote:Občas se to stane, když člověk nechá přítelíčka vyvolat a pak se rozeběhne, než se objeví.

A pak taky v některých lokacích... to už nevím, čím to může být.
Nevybavuju si že bych se rozběhla ale dám si na to pozor.

Re: Přítelíček

Posted: 13:21 24. Sep 2014
by rosnicka
nejlepsi je kdyz prelezes pres prechod okamzite mu dat nasledovat.. jinak tam ta trubka stoji a nejde a nejde

Re: Přítelíček

Posted: 13:22 24. Sep 2014
by May
rosnicka wrote:nejlepsi je kdyz prelezes pres prechod okamzite mu dat nasledovat.. jinak tam ta trubka stoji a nejde a nejde
Tak tady se bavíme o tom aby vůbec bylo co by mě následovalo. :D

Re: Přítelíček

Posted: 13:24 24. Sep 2014
by rosnicka
tak ted jsi me dostala, ze by jsi blbla klavesa ? ta pod kterou ho mas ?

Re: Přítelíček

Posted: 13:41 24. Sep 2014
by May
rosnicka wrote:tak ted jsi me dostala, ze by jsi blbla klavesa ? ta pod kterou ho mas ?
Ne klikám na to přímo na liště kde mám spely stahovák a lektvary.Normárně kurzorem.

Re: Přítelíček

Posted: 14:13 24. Sep 2014
by rosnicka
ja ne, ja to beru pres efka

Re: Přítelíček

Posted: 14:16 24. Sep 2014
by May
rosnicka wrote:ja ne, ja to beru pres efka
Já zas přes čaroděje ale na liště má m jenom tu ikonku a jedničku odovolat nebo zašedlý a nulu

Re: Přítelíček

Posted: 21:04 25. Sep 2014
by pavad
Pri dnesnim vybirani pritelicka jsem otestoval golema.

Vytvoril se mi neviditelny 1 hp clovek. Pri druhem vyvolani jsem mel ve skupine tyto "golemy" hned dva.

Pri nasledne interakci a testovani s DM byli ostatni testovani pritelicci v poradku (lec netestoval jsem ani vilu, ani dracka).

account: Pavad
postava: Pasquerel Mirnim

Re: Přítelíček

Posted: 21:08 25. Sep 2014
by Derken-
golemci nejdou zabít a vytváří mrtvolky :)