Page 2 of 2

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 17:16 08. Sep 2014
by Bahnak
Když bude nálada a dostatek filmů, doufám že zvládnu krafty všechny.
Ale kde brát čas a nekrást. Sázím na dlouhé zimní večery, tedy pokud se nepustím do další prošívky.

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 17:22 08. Sep 2014
by KaTo
Už jednou jsem jeden craft (a všechny k němu podpůrné) vyjel...ale nijak mě to nerajcovalo, hlavně kvůli tomu, kolik to žralo peněz. Ale pokud si na NT najdu nějaký "farma-style" způsob vydělávání, kdy na craft relativně bezbolestně nasyslím, tak postavě vyjedu ten samý co měla na ST.

Tedy pokud se někde v WB kruzích nerozhodlo, že z ST se na NT přenáší i bývalé crafty, tak bych toho byl ušetřen :oops: ....a vůbec by mě to nemrzelo :D .

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 17:22 18. Dec 2014
by Kathermara
Výdělečný a bez konkurence... (vzhledem ke své herní minulosti) výrobce nemrtvých sluhů třeba? :lol:

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 18:42 18. Dec 2014
by sandoftime
Chybí mi tam možnost rybaření.

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 22:13 18. Dec 2014
by Jachym
sandoftime wrote:Chybí mi tam možnost rybaření.
No existovalo kdysi na Thalii i včelařství , kolikráte mne ty včeli ale pobodali, než jsem sesbíral med a po té i propolis. (asi spam , omlouvám se , nevydržel jsem to.)

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 01:40 19. Dec 2014
by Aillen
Dala bych přednost tomu, kdyby se napřed opravily chyby ve stávajících rozjetých craftech (a není jich zrovna málo), dotáhly se do konce, než se začne tvořit něco docela nového. Nová řemesla tvořit teprve až budou plně funkční a rozumně využitelná ta současná.

Re: Jaky craft chcete hlavne delat ?

Posted: 10:30 19. Dec 2014
by Barbar321
Souhlasím s Allien.

Takže odpověď na anketní otázku z mé strany je: jakýkoliv, pokud bude kompletně fungovat a bude přinášet smysluplné výrobky (pod čímž rozhodně zatím neberu např. zbroj s IRL 33)