Page 2 of 2

Re: Netopýrodlak

Posted: 22:14 09. Sep 2014
by karolina
Mě je celkem fuk jaký má kdo lvl a na čem těží, mě by jen zajímalo jestli už u těch hmyzožravců všechno funguje...

Re: Netopýrodlak

Posted: 01:42 10. Sep 2014
by NesQe
Tedy netopýří stále modří, boss nepřátelský a vraždí malé ubohé netopýry.

Boss už nejde stahovat.

Re: Netopýrodlak

Posted: 10:04 10. Sep 2014
by karolina
Hmm hmm, koukněte tam znova po restartu. Dík

Re: Netopýrodlak

Posted: 16:41 10. Sep 2014
by NesQe
netopýří červení - boss byl dole nemohla sem zatím zjistit jak je to s jeho potřebou vyvražďovat si vlastní.

Re: Netopýrodlak

Posted: 10:55 11. Sep 2014
by May
NesQe wrote:netopýří červení - boss byl dole nemohla sem zatím zjistit jak je to s jeho potřebou vyvražďovat si vlastní.
Dnes rano jsem upyrodlaka skolila a mini netopyrky nemlatil.

Re: OPRAVENO: Netopýrodlak

Posted: 18:51 12. Sep 2014
by -darkvision-
Aktuálně je dung nastaven správně. Veškerá npc včetně bosse mají za enemy pc hráče. Mezi sebou se nemlátí.

Topic můžete smazat.