Page 2 of 3
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 20:15 15. Oct 2014
by Bahnak
A co ten feat švihnout zdarma dobrodruhovi?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 20:57 15. Oct 2014
by kucik
Jo, urcite. Jen musim upravit haky.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 21:20 15. Oct 2014
by Zeerit
Jaké možnosti bude mít postava, která si ten feat vzala z toho důvodu na prvním lvlu při zakládání postavy?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 21:33 15. Oct 2014
by sandoftime
Asi bude mít smolíka

Osobně bych to spíš upravil na těch nástrojích.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:27 15. Oct 2014
by kucik
Na nastrojich to upravis tezko. Asi by bylo rozumne ji udelat relevel.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:29 15. Oct 2014
by sandoftime
První level při zakládání postavy lze relevlit?
Uplně nejlepší systémová berlička by byly nějaké rukavice koupitelné v dílně za pakatel které ten feat postavě dají...
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:33 15. Oct 2014
by Shaman88
Ehm, není nejjednodušší dát aby daný base item uměl každý, tedy upravit jen baseitems.2da... a pak není potřeba těm co nemají simple dělat relevly?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:40 15. Oct 2014
by kucik
sandoftime wrote:První level při zakládání postavy lze relevlit?
Uplně nejlepší systémová berlička by byly nějaké rukavice koupitelné v dílně za pakatel které ten feat postavě dají...
Nelze a neni to potreba. Musim vysvetlovat proc, nebo je to jasne?
Sure. Takovy rukavice s bonusovym featem urcite vezme kazda postava na druhym levelu.
@shamman: Prave proto jsem to nastavoval na simple. Co bys jim teda dal za proficiency, aby to umela kazda postava?
Rozumradu tu koukam mame dost. Hlavne tech, co ty featy povolanim nastavovali.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:50 15. Oct 2014
by Shaman88
No nedal bych tomu žádné profiency.
Nastavil bych tomu ReqFeat0 na ****
Pak to bude umět používat každý bez požadavků.
+ samozřejmě nezapomenout u daných zbraní co mají umět používat všichni nastavit jejich bojové featy ve feats.2da sloupec AllClassesCanUse na 1
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 22:56 15. Oct 2014
by kucik
Vyborne! A proc jsi to tak tedy nenastavil, kdyz bys to tak udelal?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 23:00 15. Oct 2014
by Shaman88
kucik wrote:Vyborne! A proc jsi to tak tedy nenastavil, kdyz bys to tak udelal?
Protože když já jsem to nastavoval tak to co vy považujete za chybu jsem já považoval za záměr.
Tedy že tulák a mnich bude mít dostupné jen absolutní minimum zbraní odpovídající archetypu, a že věci jako krumpáč a podobné věci tam rozhodně nepatří.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 23:33 15. Oct 2014
by sandoftime
kucik wrote:sandoftime wrote:První level při zakládání postavy lze relevlit?
Uplně nejlepší systémová berlička by byly nějaké rukavice koupitelné v dílně za pakatel které ten feat postavě dají...
Nelze a neni to potreba. Musim vysvetlovat proc, nebo je to jasne?
Sure. Takovy rukavice s bonusovym featem urcite vezme kazda postava na druhym levelu.
Musíš, mě to teda jasné není.
A k těm rukavicím, je to dobré řešení, vždy se tma zneužitelnost v boji (pokud by někdo chtěl třeba používat nedejbože kopí na které nemá feat) dá vyřešit nějakým malusem k útoku/vlastnostem
Na mnoha serverech to tak funguje.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 23:37 15. Oct 2014
by sandoftime
Zeerit wrote:Jaké možnosti bude mít postava, která si ten feat vzala z toho důvodu na prvním lvlu při zakládání postavy?
kučík@To jen k doplnění proč. V pravidlech pro založení postavy (která jsou jako obvykle skrytá tak aby každý kdo tu začíná musel založit ty postavy tak 3-4 než ho k tomu starší hráči/dm dosměrují) je sice zakázáno vzít si zacházení se zbraní, tedy i jednoduché, ale Zeerit se na to ptal. Tedy předpokládám, že si je na první urovni vzal a prošlo mu to.
Pak se tedy jedná buďto o chybu v ochraně pouštění neplatné postavy do světa - a WB by to měli opravit NEBO se jedná o jeho neznalost těchto pravidel a pak bys namísto odpovídání otázkou a rádoby vtipného sarkasmu mohl říct rovnou jak to je a vyhnout se dalším zbytečným diskuzím.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 00:48 16. Oct 2014
by kucik
sandoftime wrote:
Pak se tedy jedná buďto o chybu v ochraně pouštění neplatné postavy do světa - a WB by to měli opravit NEBO se jedná o jeho neznalost těchto pravidel a pak bys namísto odpovídání otázkou a rádoby vtipného sarkasmu mohl říct rovnou jak to je a vyhnout se dalším zbytečným diskuzím.
Je to tak, ze na
prvnim levelu by nemelo jit vzit feat. Predpokladam, ze Zeerit to vzal na prvnim levelu po vstupu do sveta.
Na predchozi post najdes odpoved v tom co jsem ti psal, pokud si to prectes poradne.
Opravdu me nebavi debatovat o nesmyslech nad vyresenym bugem, takze zbyle debaty smerujte prosim do svych dennicku.
Re: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 01:47 16. Oct 2014
by sandoftime
thalie, lvl 1 roguna, zakládání postavy