Page 2 of 2

Re: Sedaci zidle

Posted: 20:20 27. Jun 2010
by Bluud_Elf
Da se nejak nastavit vyska toho, kde bude postava sedet? Pokud pouziju zep_use_chair postava dost casto sedi zasekla v texture. Jde to nejak vyresit? A ten druhej script x0_o2_use_chair nemam ve WB modulu.

Re: Sedaci zidle

Posted: 09:22 30. Jun 2010
by kucik
x0_o2_use_chair určitě v modulu mít musíš. Patří k základním BW scriptům. Jen bude nejspíš dělat to samé. Takže spíš posunout NPC, aby se k židli dostalo. Pokud sedí na správném místě, ale ve špatné výšce, je potřeba upravit výšku toho, na čem sedí, protože výšku samotné postavy nezměníš.