Page 2 of 7

Posted: 23:03 01. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:Diky, snazime se najit vsechny scripty, ktere by to mohly shazovat.
Cemu rikas modlitba?
u čaroděje to je meditace, u klerika modlitba - přes duši .....

Posted: 23:15 01. Jan 2008
by cmon
Myslím že ty defaultní subrasy fungujou normálně pač mám hobit a má + k odvednostem a i můj trpoš má + k dovednostem

Posted: 00:39 02. Jan 2008
by kucik
Po poslednim updatu se mi uz efekty subrasy nepodarilo shodit.

PS: Pokud jste nekdo potkali ctyrnohou, dvouocasou, strakatou, okridlenou, rohatou bestii jak uhani krajinou, tak vezte, ze to nebyla chyba grafiky ale Tiefling na ponikovi.

Dotaz

Posted: 15:48 02. Jan 2008
by Anderson I
Bonusy zde uvedené nejsou všechny, které postava má. Ale jen ty co se odlišují od standartního NWN.
Chápu to tak, že elf samotný má +2 DEX, -2 CON
a jako Okridleny elf má tedy dalších +2 DEX a -2 CON
tj. ve výsledku +4 DEX a -4 CON ???
Omlouvám se za nejspíš “ne zcela inteligentní” dotaz, ale nějak jsem z toho popisku zmaten.
Díky moc.

Posted: 15:54 02. Jan 2008
by pepa48
presne tak by to melo byt

Re: Zkoušel jsem Aasimara

Posted: 17:07 02. Jan 2008
by monstera
monstera wrote:nadlepšení hodnot pro subrasu se objevuje po nalogování, ale po první modlitbě mizí ...
Aasimar je už OK !

Posted: 18:38 02. Jan 2008
by Anderson I
Tak jsem vyzkoušel „Drowa šlechtice“ - bonusy fungují jak u Thala, tak i ve světě. Ale při prvním příchodu do hrobky (v Ivory) jsem přišel o všechny restrikce (což je dobře), ale stejně jsem nic neviděl (černá obrazovka). Vyšel jsem znovu na světlo a slepota a zpomalení se už nevrátili. Zašel jsem zase dovnitř a pak už bylo vše jak má být. Umřel jsem a po návratu do Ivory jsem byl zpomalen (ok) a měl jsem slepotu - ale ta se projevila tak, že svět byl normálně osvětlený (denně), ale NPC jsem viděl jen z bezprostřední blízkosti.
Relognul jsem se a zkusil to znova. V hrobce už bylo vše ok, jen jsem nestihl vyjít zase ven :-( a po oživení už byla slepota a zpomalení na povrchu normální.
Asi to má ještě pár mušek.

Posted: 19:50 02. Jan 2008
by kucik
Tam se zrejme projevujou dva bugy.
1. Ze jednotny efekt blindness se provede tak nejak napul a na serveru sice funguje jak ma, tzn. postava vidi/nevidi do vzdalenosti jake ma videt, ale client ma spatne tmu/svetlo.
2. To ceho jsem se bal, totiz ze se v dusledku lagu nemusi provest zmena nastaveni lokace.

Posted: 19:59 02. Jan 2008
by igor
Zkusil sem si ze srandy vytvořit drowa a u Thala mi to nenabídlo bohyni Xi'an.

Posted: 20:03 02. Jan 2008
by Kiri
musis se zeptat an bezverce a pak znova na bohy a jsou tam vsichni



Ale tak mi napadlo, ze pri vytvareni elfa je automaticka odbornost psani svitku, pokud vim, tak v multi je tahle odbornost uplne knicemu...a delat se stim asi nic neda, ze?

Posted: 21:40 02. Jan 2008
by kucik
S novym updatem by se uz obe chyby zpusobene lagem nemely vyskytovat. Postihy zavisle na prostredi ted postava dostava s urcitym zpozdenim (nelekejte se) pri vstupu do lokace, takze by se nemela vyskytovat slepota bez efektu tmy. Zaroven byl zmenen zpusob volani techto efektu, takze uz by se nemelo stavat ani to, ze se efekty nenastavi/nevypnou.

Posted: 23:06 02. Jan 2008
by Kiri
Dynamicke zbrane sou uplne vypnuty? nejak mi nemakaj.

edit:takovej naval bugu se a cekat, ale takova rychlost reakce a opravy...klobouk dolu chlapi :)

Posted: 00:41 03. Jan 2008
by kucik
Zdase, ze jsou nejak pochroumany. Zobrazujou se, jdou vypnout, ale uz ne zapnout :P . Kouknu na to az bude cas.

Posted: 01:45 03. Jan 2008
by Shifter
Bonusove vlastnosti subras jsou sice zvysene, ale nezapocitavaj se do zakladu. Je to tak?
Udelal jsem si tieflinga a vlastnosti jsem upravil podle bonusu podrasy, treba dext 11 +2 subrasa. Ve hre pak sice mam 13, ale je to brany jako zvyseni magicke a pri prechodu na vyssi urovne se nebude moct vybrat feat kterej ma pozadavek na obratnost 13, protoze podle hry mam zaklad 11.

Budete to opravovat, nebo je to takhle umyslne?

Posted: 10:47 03. Jan 2008
by kucik
Tohle prakticky neni mozne menit. Je to napevno v NWN. Jedina moznost, jak tohle zohlednit je pry jakesi krkolomne voleni externiho programu, ktery upravil postavu mimo nwn, ale bylo to dost chybove.

Pokud bioware neprijde v novem patchi s necim prevratnym (o cemz pochybuju) tak to tak zustane.