Page 2 of 2

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 12:50 25. Jan 2015
by karolina
Prosím aktualizujte co všechno nejde a mohlo by to mít kůži, krovky, jed nebo něco podobného.

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 13:38 25. Jan 2015
by pavad
karolina wrote:Prosím aktualizujte co všechno nejde a mohlo by to mít kůži, krovky, jed nebo něco podobného.
Poust - doupe (?? nazvem si nejsem jist); Stary bazilisek (bezny mob) - nic z nej nepada (z normalnich bazilisku pada oko baziliska)

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 00:14 26. Jan 2015
by Jachym
Lesík u Ivory - jezevec , litý jezevec ale jde stahnout
Staré doly - divoký pes
Tábor horníků - vosy , některé ale jdou , jiné zase nejdou jako by tam byli dva druhy, ani se stakují na dvě sorty.

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 00:59 26. Jan 2015
by karolina
Jachym wrote:Lesík u Ivory - jezevec , litý jezevec ale jde stahnout
Staré doly - divoký pes
Tábor horníků - vosy , některé ale jdou , jiné zase nejdou jako by tam byli dva druhy, ani se stakují na dvě sorty.
Ty vosy přidáme, je jich opravdu víc druhů... ale ti jezevci a psi, to nevím proč nejde, ti jsou na stahování nastavení :-/

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 03:00 26. Jan 2015
by NesQe
a kostlivci už se z nich nedají stahovat klouby - skoušené jen v Ivorské hrobce

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 13:35 26. Jan 2015
by kucik
Už jsem na to přišel. Nemají nastavenou obtížnost stahování.

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 13:39 26. Jan 2015
by karolina
kucik wrote:Už jsem na to přišel. Nemají nastavenou obtížnost stahování.
Aha,tak tam musíme všude dopsat nuly...

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Posted: 13:54 26. Jan 2015
by kucik
Opraveno. Projeví se okamžitě.