Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 12:50 25. Jan 2015
Prosím aktualizujte co všechno nejde a mohlo by to mít kůži, krovky, jed nebo něco podobného.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Poust - doupe (?? nazvem si nejsem jist); Stary bazilisek (bezny mob) - nic z nej nepada (z normalnich bazilisku pada oko baziliska)karolina wrote:Prosím aktualizujte co všechno nejde a mohlo by to mít kůži, krovky, jed nebo něco podobného.
Ty vosy přidáme, je jich opravdu víc druhů... ale ti jezevci a psi, to nevím proč nejde, ti jsou na stahování nastavení :-/Jachym wrote:Lesík u Ivory - jezevec , litý jezevec ale jde stahnout
Staré doly - divoký pes
Tábor horníků - vosy , některé ale jdou , jiné zase nejdou jako by tam byli dva druhy, ani se stakují na dvě sorty.
Aha,tak tam musíme všude dopsat nuly...kucik wrote:Už jsem na to přišel. Nemají nastavenou obtížnost stahování.