Page 2 of 4

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 19:53 04. Oct 2014
by Barbar321
Barbar jako vždy s díky odmítne účast :cry:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 21:14 04. Oct 2014
by Bahnak
To bude hodně komorní koukám...
No, alespoň se i něco probere a tak. Teda kromě Pamely :oops: :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 23:31 04. Oct 2014
by rosnicka
ja teoreticky bych mohla prijet, nemam to tak daleko ale.... copa bych tam delala jako jedina zenska a jeste k tomu spis jak vase máma ? a pak zadne vedomosti, jo jedine ze bych si sebou vzala tuzku, papir a psala si moudrosti :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 07:39 06. Oct 2014
by Theogil I
Krata wrote:Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne? :D

Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim :D
Zdar Kraťoslave, neházej flintu do žita, zatím to je tak 50:50 a lepší se to, tak by jsme tě nabrali.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 10:53 06. Oct 2014
by Krata
pokud pojedete vy tak se zkusim tak nějak zařídit :)

EDIT: oprava, nepojedu i tak, to datum jsem celej víkend v práci a bohužel s tim nic neudělám :-/

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 14:59 06. Oct 2014
by kokosak
Brm brm! Jasně že jedu ;)

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 15:52 06. Oct 2014
by Bahnak
Super, už sem si říkal že tam budu Plzeňákům nechán napospas.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 14:58 08. Oct 2014
by Theogil I
Poslušně hlásím, že to vypadá lépe a lépe, dovolená na 17.10. a 20.10. zadána a zdá se i schválena, ubytovna na dvě noci zamluvena, tak mi přijde páteční večer u deskovek na klubovně jako fenomenální nápad. :D
P.S. abych nezapomněl, bude nutno zajít k hladovému oknu na fenomenální burger :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 15:00 08. Oct 2014
by Rejty
Super! :viking:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 16:24 08. Oct 2014
by Bahnak
Juhů, v Plzeňské zbrojnici jste už všichni asi byli co?
Já jen že bych se tam rád podíval znova.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 23:14 08. Oct 2014
by Krata
hej.. mě štvete :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 01:12 09. Oct 2014
by Bahnak
Hoď se marod a pojeď taky :wink:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 09:13 09. Oct 2014
by Theogil I
Bahnak wrote:Juhů, v Plzeňské zbrojnici jste už všichni asi byli co?
Já jen že bych se tam rád podíval znova.
Jo, byli, ale proč ne, v sobotu dopoledne si můžeme udělat kulturně - historický výlet do muzea(í), ještě přidávám: http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... a-v-Plzni-(Patton-Memorial.aspx , pokud by se to taky líbilo a někdo by se mnou tam chtěl jít, tak bych pak poprosil Rejtyho o zjištění jestli fungují (někde jsem četl, že se mají stěhovat).

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 13:40 09. Oct 2014
by mandos
Zatím ještě pořád nevím jistě ale mohl bych se taky ukázat ještě upřesním po víkendu.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 22:33 09. Oct 2014
by Krata
bohužel já se z práce netrhnu, začal jsem to zvažovat pozdě a už to neuhádám :/