Page 2 of 4
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 19:53 04. Oct 2014
by Barbar321
Barbar jako vždy s díky odmítne účast

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 21:14 04. Oct 2014
by Bahnak
To bude hodně komorní koukám...
No, alespoň se i něco probere a tak. Teda kromě Pamely

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 23:31 04. Oct 2014
by rosnicka
ja teoreticky bych mohla prijet, nemam to tak daleko ale.... copa bych tam delala jako jedina zenska a jeste k tomu spis jak vase máma ? a pak zadne vedomosti, jo jedine ze bych si sebou vzala tuzku, papir a psala si moudrosti

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 07:39 06. Oct 2014
by Theogil I
Krata wrote:Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne?
Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim

Zdar Kraťoslave, neházej flintu do žita, zatím to je tak 50:50 a lepší se to, tak by jsme tě nabrali.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 10:53 06. Oct 2014
by Krata
pokud pojedete vy tak se zkusim tak nějak zařídit
EDIT: oprava, nepojedu i tak, to datum jsem celej víkend v práci a bohužel s tim nic neudělám :-/
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:59 06. Oct 2014
by kokosak
Brm brm! Jasně že jedu

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 15:52 06. Oct 2014
by Bahnak
Super, už sem si říkal že tam budu Plzeňákům nechán napospas.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:58 08. Oct 2014
by Theogil I
Poslušně hlásím, že to vypadá lépe a lépe, dovolená na 17.10. a 20.10. zadána a zdá se i schválena, ubytovna na dvě noci zamluvena, tak mi přijde páteční večer u deskovek na klubovně jako fenomenální nápad.
P.S. abych nezapomněl, bude nutno zajít k hladovému oknu na fenomenální burger

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 15:00 08. Oct 2014
by Rejty
Super!

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 16:24 08. Oct 2014
by Bahnak
Juhů, v Plzeňské zbrojnici jste už všichni asi byli co?
Já jen že bych se tam rád podíval znova.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 23:14 08. Oct 2014
by Krata
hej.. mě štvete

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 01:12 09. Oct 2014
by Bahnak
Hoď se marod a pojeď taky

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 09:13 09. Oct 2014
by Theogil I
Bahnak wrote:Juhů, v Plzeňské zbrojnici jste už všichni asi byli co?
Já jen že bych se tam rád podíval znova.
Jo, byli, ale proč ne, v sobotu dopoledne si můžeme udělat kulturně - historický výlet do muzea(í), ještě přidávám:
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... a-v-Plzni-(Patton-Memorial.aspx , pokud by se to taky líbilo a někdo by se mnou tam chtěl jít, tak bych pak poprosil Rejtyho o zjištění jestli fungují (někde jsem četl, že se mají stěhovat).
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 13:40 09. Oct 2014
by mandos
Zatím ještě pořád nevím jistě ale mohl bych se taky ukázat ještě upřesním po víkendu.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 22:33 09. Oct 2014
by Krata
bohužel já se z práce netrhnu, začal jsem to zvažovat pozdě a už to neuhádám :/