Page 2 of 2
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 13:36 17. Oct 2014
by kucik
Aha. Takže jde o úpravy, které jsi prý udělal, nikomu jsi je neposlal, do repozitáře jsi je nenahrál a sám je nemáš.
V tom případě díky za důležitou informaci a holt je časem uděláme.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 14:11 17. Oct 2014
by Shaman88
Pokud si dobře pamatuješ tak já nikdy do repozitáře nic sám nenahrával.
A vždy jsem věci posílal někomu jinému, tedy to že tam část věcí jen a část není, není moje chyba.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 14:13 17. Oct 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Pokud si dobře pamatuješ tak já nikdy do repozitáře nic sám nenahrával.
A vždy jsem věci posílal někomu jinému, tedy to že tam část věcí jen a část není, není moje chyba.
Proč tam jsou v tom případě tvoje commity, když jsi tam nikdy nic nenahrával? Konkrétně tohle jsi tedy posílal komu? Z mailu to určitě taky nebude problém najít.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 14:45 17. Oct 2014
by Shaman88
Ty commity co tam jsou jsou z té doby co jsi se mnou krok za krokem prošel práci s repozitářem a jsou tam 2.
Druidské úpravy jsou nahozené. Koukni se třeba do skriptu sp_drown. Tam je úprava - je tam přidáno DC +2 pro druidskou specializaci....
A commitnul to josef-spinka
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 14:54 17. Oct 2014
by kucik
Shaman88 wrote:
Druidské úpravy jsou nahozené. Koukni se třeba do skriptu sp_drown. Tam je úprava - je tam přidáno DC +2 pro druidskou specializaci....
A commitnul to josef-spinka
To je úvodní commit stavu v modulu v době, kdy jsi ho ještě spravoval ty. Což je u něj ostatně napsáno.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 14:56 17. Oct 2014
by Shaman88
Tak co řešíme?
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 15:00 17. Oct 2014
by kucik
Já nevim, co řešíš. Jak už jsem psal na minulé straně, druida předěláme časem, až se k tomu dostanem.
Nevím, jak mi v tom má pomoci tvá informace o tom, že jsi ty úpravy udělal, ale záhadně se ztratily.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 15:15 17. Oct 2014
by Shaman88
To ti nemá pomoct nijak. Já pouze reagoval na to co psal Zeerit. Psal jsem že jsem ty úpravy dělal, to vím, protože vím všechny problémy co tam nastaly(např. přenos item property z rukavic, slučování na kůží) a jak jsem je vyřešil. A napsal jsem že ta úprava tady viditelně není. To ty ses toho pak chytil a začal to řešit...
Okej, takže se mě to netýká nijak a už to nebudu vůbec řešit. Tím lépe.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 15:24 17. Oct 2014
by kucik
Děkuju.
Re: pasivní imunita na choroby
Posted: 10:04 07. Dec 2016
by Paulus
UZAVŘENO - Popisy hra vs mechanika přeneseno do topicu s TLK.