Re: Xp Nenaskakují
Posted: 17:03 09. Nov 2014
DM by ti jí mělo umět přehodit, nebo založ novou postavu, ale nesmí mít stejné jméno.hrofthor wrote:Špatně vybrané doména, už to vidím. No tak to jsem trošku přehlídl.
DM by ti jí mělo umět přehodit, nebo založ novou postavu, ale nesmí mít stejné jméno.hrofthor wrote:Špatně vybrané doména, už to vidím. No tak to jsem trošku přehlídl.