Page 2 of 2
Re: Žádné postavy na účtě
Posted: 15:30 21. Nov 2014
by Caehan
Také tam nemám postavy... pokud je to ještě důležité.
Re: Žádné postavy na účtě
Posted: 15:35 21. Nov 2014
by kucik
Já se strašně omlouvám. Moje chyba. Musim tam hodit zálohu z půlnoci.
Já tušil, že to jednou takhle omylem smažu. Holt jsem takhle dneska někomu hledal postavu v archivu a...

Re: Žádné postavy na účtě
Posted: 15:44 21. Nov 2014
by Radim

dlužíš mi ionskej na char jo
Re: Žádné postavy na účtě
Posted: 15:47 21. Nov 2014
by karolina
A jsou zpět!
Re: Žádné postavy na účtě
Posted: 22:35 21. Nov 2014
by -darkvision-
karolina wrote:Když se přihlásím, tabulku postav mám prázdnou. zkoušela jsem opakovaně relogovat a nic. Včera ráno jsem tam postavy měla.
EDIT: Diemo hlásí, že má taky prázdno.
V zasade pokazde kdyz loguji tak cekam cca 10-20sec nez se mi nactou vsechny postavy, do te doby to vypada jako bych zadne nemel. Nepidil jsem se po tom kdy to vzniklo a co by mohlo byt duvodem.
Re: Vyřešeno: Žádné postavy na účtě
Posted: 22:39 21. Nov 2014
by Bahnak
To je tím že jich tam máš 100+, tady již problém vyřešen, Kucik se uklikl.
Re: Vyřešeno: Žádné postavy na účtě
Posted: 22:40 21. Nov 2014
by karolina
No, mě se ty tři, vlastně po dnešku čtyři, fakt 20 vteřin nenačítají
