Page 2 of 2

Re: Dispel-nwn down

Posted: 14:13 05. Dec 2014
by pavad
Nemam problem pomoci s ooc testovani -staci kdyz se ozvete.

Taktez vam nehrozi ze by vas ten muj chcipak nejak ohrozil - ani v budoucnu, natoz ted.

Re: Dispel-nwn down

Posted: 21:49 05. Dec 2014
by Krysak
Ahoj,
chybu potvrzuji, ukazoval jsem Bahnakovi silu kouzel v boji a sli jsme oba 2x.

V arene jsem sel s drtiskalem pokazdy po dispellu na párek.


Chyba je 100% zepět.

Re: Dispel-nwn down

Posted: 23:15 05. Dec 2014
by Bahnak
Da.

Re: Dispel-nwn down

Posted: 07:37 06. Dec 2014
by Radim
Krysak wrote:Ahoj,
chybu potvrzuji, ukazoval jsem Bahnakovi silu kouzel v boji a sli jsme oba 2x.

V arene jsem sel s drtiskalem pokazdy po dispellu na párek.


Chyba je 100% zepět.
Dík ještě jsem se k tomu nedostal

Re: Dispel-nwn down

Posted: 06:37 23. Sep 2016
by Paulus
Vojevůdce hraju nějakou dobu a ani jednou mi to po dispellu nepadlo. Nabufován self, jinou postavu dispely schytávám pravidelně. Hra nepadá. Má někdo ještě aktuálně problémy s padáním hry po dispelu?

Re: Dispel-nwn down

Posted: 09:29 28. Nov 2016
by Paulus
Jelikož to mám odzkoušené na svém vojevůdci a dispely chytám pravidelně (nabuffován) + byly nějaké změny = UZAVŘENO. Pokud se někomu problém znovu objeví ať ji opětovně nahlásí a provede se další šetření.