Page 2 of 2

Re: Greater magic fang

Posted: 01:55 11. Dec 2014
by pavad
Infra wrote:Skvělé, zas se to tu zvrhlo ve spam. S krysákem nesouhlasím. Kouzlo je pouze self-only, takže se nedá rozházet na nikoho dalšího.
PRave ze da - kdyz u to tu jini tak podrobne popsali jak.

Mimochodem, prave kvuli tomu, aby nesly jednou nakouzlene zbrane prohazovat, jsem se do uprav/oprav kouzla blade thirst vubec nehrnul.

V tomto smeru souhlasim s jednim znamym ceskym nwn skripterem, ktery mel (tusim v podpisu?) povzdech ve smyslu "Kdyby hraci nebugovali, nemusel bych travit tolik casu s vymyslenim dohledovych systemu."

A ano, uvedomuji si ze hranda ma kouzel mene jak wiz/sorc. Taktez ze se ke kouzlum daneho kruhu dostava o 2 urovne pozdeji jak wiz/sorc.

PS: Vice spam.

Re: Greater magic fang

Posted: 12:27 11. Dec 2014
by sandoftime
vampiric regen je takhle ve hře co ho pamatuju, tedy už v době kdy nebyl ještě ani jeden datadisk

nehealuje jendou za kolo, nehealuje jednou za utok, healuje naprosto náhodně za zásah, teoreticky tedy pokud se trefíš máš šanci až na tolik regenu, kolik máš útoků... problém je v tom že občas se mu naopak nechce a nedostaneš ani jeden i když vše trefíš

jinak vampiric na luk dostat nelze - na šípy ano

Re: Greater magic fang

Posted: 13:44 18. Nov 2016
by Paulus
Greater magic fang již dávno nastaven na CAP +5 (dle mechaniky). Tímto opraveno a uzavřeno.