Page 2 of 2
Re: Pergamen, dopis, dokument
Posted: 20:42 21. Jan 2017
by Nalkanar
Nešla by nahrát aspoň ta nedokonalá verze z ST, aby ty itemy k něčemu byly?

Re: Pergamen, dopis, dokument
Posted: 22:36 21. Jan 2017
by RainMan
Také bych se přimluvil za alespoň nějakou verzi. Stačil by i pergamen, když už ne rovnou kniha. U zprávy na pergamenu je vcelku jedno jak vypadá úprava. Důležitý je obsah sdělení. Ono by se nám hned jinak a lépe hrálo. Zvlášť, když se řeší spousta věcí, které není úplně vhodné psát na nástěnku nebo vyřizovat přes informační kancelář "U fontánky".
Re: Pergamen, dopis, dokument
Posted: 16:32 16. Apr 2017
by Paulus
System psaní dokumentů již je nasazen a funkční. Uzavřeno.