Page 2 of 2

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 13:14 10. Jan 2015
by Caehan
Myslím, že je to dost povrchní pohled na věc. Nejdřív řekni, k jakému směru feminismu se vyjadřuješ, protože jich je spousta, navzájem se vůbec na ničem neshodnou a mnohé z nich mají i poměrně zajímavé myšlenky.

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 13:41 10. Jan 2015
by KaTo
Další věc, která láme vaz západu jsou třeba "podpory" a "dotace" na všechno možné...

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 13:45 10. Jan 2015
by Krysak
Caehan wrote:Myslím, že je to dost povrchní pohled na věc. Nejdřív řekni, k jakému směru feminismu se vyjadřuješ, protože jich je spousta, navzájem se vůbec na ničem neshodnou a mnohé z nich mají i poměrně zajímavé myšlenky.

Tomu, který vidím kolem sebe s následky, které jsu meřitelné a viditelné:).

Ano, jiste ma smysl na teoretické rovině se vyjadřovat k formulovaným teroetickým myšlenkám a doufat, že je masy pochopí vlastní teoretické dopady. Dle zdrjů co jsem videl připadá na člena EU nepřistohovalce v I. a II. generaci ani 0,7 dítěte....

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 14:01 10. Jan 2015
by karolina
Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 14:46 10. Jan 2015
by KaTo
karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 14:51 10. Jan 2015
by pavad
KaTo wrote:
karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?
Doporucuji uzene praseci nozky a trochu ovarku.

Chces-li poustet auru strachu, dozbroj se hrnem krvave polevky a jednim ci dvema jelitky. Misto hrnce zminovane polevky muzes pouzit i pekac prejtu.
PS: Imku na strach budou mit jen nemnozi... :mrgreen:

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 14:56 10. Jan 2015
by karolina
Tak tady se zakopávali prasečí hlavy na pozemky které chtěli kupovat.. přpadně se zvažovalo postavení prasečáku vedle plánované mešity, která naštěstí neporšla. Netvrdím, že jsou tohle všechno nějací teroristé, ale samo jsem na vlastní oči zažila, když Arabská menšina v Teplicích oslavovala útok na Dvojčata. Každý den jsem svědkem jejich neochoty se nepřizpůsobit a přílišné ochoty přizpůsobovat okolí sobě. Většina jich tu je z Emirátů.

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 14:59 10. Jan 2015
by Caehan
pavad wrote:
KaTo wrote:
karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?
Doporucuji uzene praseci nozky a trochu ovarku.

Chces-li poustet auru strachu, dozbroj se hrnem krvave polevky a jednim ci dvema jelitky. Misto hrnce zminovane polevky muzes pouzit i pekac prejtu.
PS: Imku na strach budou mit jen nemnozi... :mrgreen:
Na některé by to možná mělo charm effect.

Muslimské týdny u McDonalds by mohly být zajímavé, ty názvy jídel se nabízí samy... třeba wrapy ostupňované podle toho, jak dobře je obsah zabalený do tortily... nebo pity... nebo tak něčeho...

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 15:13 10. Jan 2015
by J.F.Payne
K té ztrátě konkurenceschopnosti Západu bych doporučil skvělou knihu. Niall Ferguson: Civilizace (Západ a zbytek světa).

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 15:35 10. Jan 2015
by Krysak
J.F.Payne wrote:K té ztrátě konkurenceschopnosti Západu bych doporučil skvělou knihu. Niall Ferguson: Civilizace (Západ a zbytek světa).
Spíš nám řekní, jestli teda ty hlavičky vymyslely nejakou cestu .....

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 16:04 10. Jan 2015
by J.F.Payne
V podstatě jo. Musej nám znova narůst koule.

Což třeba ve Skandinávii by byl docela problém, tam malej kluk ani netuší, že by nějaký koule měl mít.

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 16:44 10. Jan 2015
by kokosak
Ačkoli nesouhlasím s některými kroky státu Izrael, něco se našincum upřít nedá. Koule.

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 17:59 10. Jan 2015
by Krysak
J.F.Payne wrote:V podstatě jo. Musej nám znova narůst koule.

Což třeba ve Skandinávii by byl docela problém, tam malej kluk ani netuší, že by nějaký koule měl mít.
Podle mne jediným nástrojem by byla společná víra, kterou už nikdy nezískáme křestanství je v podstatě v troskách, tím i naše kultura.

No s 1,38 dětmi na Evropana bych řekl, že již jsme vykastrovaní, což je proces nevratný a našich dětí je moc málo, aby jejich případná úplnost byla sto se situací něco udělat.

Není náhodou kastrace národní hrdnosti a identity hlavním politickým programem EU?

No a k Izraeli. Co oi zvládnou ve chvíli, kdy se Německo, Francie, Belgie, Anglie ..... stane Islámskou zemí? Podpora USA bude menší a menší, bo voličů tam bude tak 30-40% s dečkou natočenou k Mecce....

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Posted: 18:03 10. Jan 2015
by harlequin_ichtyosis
co by na to řekli obyvatelé Hirošimy?

(dialog 2:45 - 4:41 http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?na ... na_pechota )