Page 2 of 3
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 18:02 08. Mar 2015
by rosnicka
Tak po nějaké době mám opět stejný problém, po zapnutí pc se mi objevila nejaka hlaska o konfiguraci a najednou koukám zmizeli mi ikonky z plochy ( jsou schovaný ), zmizeli záložky, hesla a je to jako by se pc vrátil do základního nastavení. Ještě jsem nezkoušela ale počítám že to bude stejné , že to co hodím do záložek po vypnutí a zapnutí tam opět nebude. Pár dní se mi sekal flash player, všechno zamrzlo a trvalo to pár minut než se obnovilo. Nevíte proč se to tak děje ? Chce mi to naznačit že bych si měla pořídit něco nového ? Jinak fungovalo vše tak jak má a hlavně jsme to přeinstalovali a vymazali vše nepotřebné a tak v pc toho moc nemám aby to bylo zasekaný blbostma.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 19:31 08. Mar 2015
by pavad
rosnicka wrote:Tak po nějaké době mám opět stejný problém, po zapnutí pc se mi objevila nejaka hlaska o konfiguraci a najednou koukám zmizeli mi ikonky z plochy ( jsou schovaný ), zmizeli záložky, hesla a je to jako by se pc vrátil do základního nastavení. Ještě jsem nezkoušela ale počítám že to bude stejné , že to co hodím do záložek po vypnutí a zapnutí tam opět nebude. Pár dní se mi sekal flash player, všechno zamrzlo a trvalo to pár minut než se obnovilo. Nevíte proč se to tak děje ? Chce mi to naznačit že bych si měla pořídit něco nového ? Jinak fungovalo vše tak jak má a hlavně jsme to přeinstalovali a vymazali vše nepotřebné a tak v pc toho moc nemám aby to bylo zasekaný blbostma.
Otazky:
1) Je to normalni rezim windows nebo Ti to nastartovalo v nouzovem rezimu?
2) Mas nainstalovany antivir s aktualizovanymi definicemi?
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 20:25 08. Mar 2015
by rosnicka
nastartovalo to v normalnim rezimu, ukazalo mi to nejakou chybu. clovece a nebylo to od windows ale od antiviru a jestli to chci odeslat nebo ne. antivir tam byl
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 20:45 08. Mar 2015
by pavad
rosnicka wrote:nastartovalo to v normalnim rezimu, ukazalo mi to nejakou chybu. clovece a nebylo to od windows ale od antiviru a jestli to chci odeslat nebo ne. antivir tam byl
A v tom normalnim rezimu Ti opet chybi veskere osazenstvo plochy, chapu to spravne?
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 21:14 08. Mar 2015
by rosnicka
pavad wrote:rosnicka wrote:nastartovalo to v normalnim rezimu, ukazalo mi to nejakou chybu. clovece a nebylo to od windows ale od antiviru a jestli to chci odeslat nebo ne. antivir tam byl
A v tom normalnim rezimu Ti opet chybi veskere osazenstvo plochy, chapu to spravne?
ano chápeš to správně - ono co jsem mela na ploše se mi uloží posledne jsem to taky našla a zustali mi pouze ikony firefoxu, skype, nero smart a AVG2015
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 21:24 08. Mar 2015
by pavad
rosnicka wrote:ano chápeš to správně - ono co jsem mela na ploše se mi uloží posledne jsem to taky našla a zustali mi pouze ikony firefoxu, skype, nero smart a AVG2015
Radil bych nasledovat drive popsany postup - a pockat co Ti na to rekne/co s tim udela syn.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 21:25 08. Mar 2015
by rosnicka
pavad wrote:rosnicka wrote:ano chápeš to správně - ono co jsem mela na ploše se mi uloží posledne jsem to taky našla a zustali mi pouze ikony firefoxu, skype, nero smart a AVG2015
Radil bych nasledovat drive popsany postup - a pockat co Ti na to rekne/co s tim udela syn.
jasný, dám ti pak vědět jak to dopadlo
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 12:50 03. Apr 2015
by Aillen
Taky mám problémy s PC. Pravidelně používám program Spybot -Searchch and Destroy a až dosud se mi vždycky podařilo provést imunizaci bez potíží až do konce.
Ale tentokrát to nejde a tohle mi to hlásí:
http://clip2net.com/s/3fr3jAq
Neuměl byste někdo poradit?
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 17:42 03. Apr 2015
by Sodom
Aillen wrote:Taky mám problémy s PC. Pravidelně používám program Spybot -Searchch and Destroy a až dosud se mi vždycky podařilo provést imunizaci bez potíží až do konce.
Ale tentokrát to nejde a tohle mi to hlásí:
http://clip2net.com/s/3fr3jAq
Neuměl byste někdo poradit?
Podle me ti to rika, ze ostatni antivirove programy si hlidaji svoje osobni slozky pred timhle Spybotem. A tedy pokud duverujes vic Spybotu nez tem ostatnim, mela by jsi ty ostatni smazat nebo zablokovat.
Pokud pouzivas Spybot free edici ... urcite bych to nedelal
PS: O Spybotu slysim poprve takze je to ciste muj osobni nazor a dojem z informace co ti ten program dal.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 18:32 03. Apr 2015
by Aillen
Používám Spybot free a antivir Avast Antivirus free a pak ještě Advanced SystemCare 8 - taky free (ten mi nainstalovali asi místo programu CCleaner v servisu, když mi čistili počítač, do té doby jsem netušila, že něco takového je), možná se to pere, nevím.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 10:23 04. Apr 2015
by kucik
Take mi prijde prospesnejsi pouzivat jeden antivir, nez nekolik ruznych, kteri se hadaji.
Ten spybot mi zni spis jako pekny malware.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 10:39 04. Apr 2015
by karolina
Radši si pořiď pořádný antivir, avast je dost hroznej.
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 16:25 20. Feb 2018
by Barbar321
Neporadil by mi někdo s novým PC? Našel jsem třeba tenhle odkaz, co si o tom myslíte?
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_3 ... XU013OK701
Když k tomu přihodím Win a SDD 120, dostanu se zhruba na částku 20.000,-, kterou bych na to chtěl obětovat.
Předem díky za názory
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 19:53 16. Mar 2018
by soul1
Zaleží co od toho pc očekavaš, na dnešni dobu to nebude zazrak ale Thalka ti pojede
Re: Pomoc a rada s PC
Posted: 08:51 28. Mar 2018
by kucik
A opravdu chceš jít do táhle generace intelů s Meltdown bugem?