Page 2 of 2

Re: Zaseknuti na lodi

Posted: 20:56 03. Feb 2015
by Caehan
Ano, všichni jsou mrtví... městská stráž vs. přetížená nenakouzlená postava, to bolí...

...a duchové s Astarothem se snaží zabít jednu mrtvolu.

Re: Zaseknuti na lodi

Posted: 21:01 03. Feb 2015
by karolina
Hele možná po tom restartu nechte lognout dm? třeba nás vytahá

Re: Zaseknuti na lodi

Posted: 21:02 03. Feb 2015
by pavad
Caehan wrote:Ano, všichni jsou mrtví... městská stráž vs. přetížená nenakouzlená postava, to bolí...

...a duchové s Astarothem se snaží zabít jednu mrtvolu.
Maji pech na karathsky klerus. Asi se Astik doslechl co delaji jeho levobockum... :D

Re: Zaseknuti na lodi

Posted: 21:03 03. Feb 2015
by pavad
karolina wrote:Hele možná po tom restartu nechte lognout dm? třeba nás vytahá
Nektere postavy by jine postavy vytahaly taktez - s radosti. Jmenovite na zebriku, na kladce... ;)

Re: Zaseknuti na lodi

Posted: 21:04 03. Feb 2015
by kokosak
Tulení s Asťou

Image