Re: Obdařenost
Posted: 08:12 14. Feb 2015
Co Ty vis?Zeerit wrote:Nechci mu křivdit, ale zas tak obdařenej, aby tim mohl bourat garáž asi zas nebude.
Co Ty vis?Zeerit wrote:Nechci mu křivdit, ale zas tak obdařenej, aby tim mohl bourat garáž asi zas nebude.