Page 2 of 2

Re: Obdařenost

Posted: 08:12 14. Feb 2015
by pavad
Zeerit wrote:Nechci mu křivdit, ale zas tak obdařenej, aby tim mohl bourat garáž asi zas nebude.
Co Ty vis? :P

Re: Obdařenost

Posted: 15:14 15. Feb 2015
by rosnicka
myslíte že by neuměl vzít cihlu a kladívko do ruky ? :biggrin: