Re: Příspěvek na provoz NT
Posted: 14:36 20. Feb 2015
Možná mám jen alergii na topicy o penězích - o to spíš, když je nezaloží provozovatel serveru.
Že občas server vypadne a trvá třeba i dva týdny nebo déle, než se nahodí, není taková tragédie.
Popravdě bych u takového příspěvku ani nevěděl, na co jde. Užitečných se pro Thalii najde jistě spousta věcí. Dejme tomu, že by tu peníze uživatelů byly - byla by to, co uvádíš, nejnutnější/nejužitečnější investice, bylo by to nejlepší využití peněž pro chod hry? Já to třeba posoudit neumím.
Možná by to bylo nepříjemné i pro tým, protože by lidé získali dojem, že mají z pozice platícího nárok na jejich služby. Třeba to tak v týmu chtějí, v tom případě si o to určitě dovedou říct sami, stejně jako to už v minulosti svedli v dílčích případech, když se něco rozbilo.
Že občas server vypadne a trvá třeba i dva týdny nebo déle, než se nahodí, není taková tragédie.
Popravdě bych u takového příspěvku ani nevěděl, na co jde. Užitečných se pro Thalii najde jistě spousta věcí. Dejme tomu, že by tu peníze uživatelů byly - byla by to, co uvádíš, nejnutnější/nejužitečnější investice, bylo by to nejlepší využití peněž pro chod hry? Já to třeba posoudit neumím.
Možná by to bylo nepříjemné i pro tým, protože by lidé získali dojem, že mají z pozice platícího nárok na jejich služby. Třeba to tak v týmu chtějí, v tom případě si o to určitě dovedou říct sami, stejně jako to už v minulosti svedli v dílčích případech, když se něco rozbilo.