Page 2 of 2

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 17:29 01. Mar 2015
by karolina
podle tagu to dělá brusný stolek v Karathě... ale je to divné, protože ten už je delší dobu stejný...

EDIT: Na těch brusných kamenech nic není... ale evidentně to psalo jen tomu jednomu hráči...

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 18:34 01. Mar 2015
by karolina
Dělá to jen ta jedna jediná postava...
těď zkoušeno i na druhém brusném kameni, a píše to to samé, s rozdílem tagu.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 18:49 01. Mar 2015
by Sodom
Tak je to jen nejaka chyba u me. Zkusim to cele zitra preinstalovat a kdyztak to beru jako znameni, ze pro me brouseni asi nebude to prave :)

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 19:06 01. Mar 2015
by kucik
Ty jsi delal s postavou brouseni prvne co? Uz jsem tu chybu nase. V pristim baliku oprav.

Re: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 19:54 01. Mar 2015
by Sodom
Ano uplne poprve. Diky moc za info, ja uz byl vystresovanej, ze jsem Vam nejak nevedomky neco rozhodil :)