Page 2 of 2
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 09:22 15. Apr 2015
by Rejty
Proto se to dávalo vědět víc jak měsíc dopředu.
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 12:36 15. Apr 2015
by kokosak
Rejty wrote:To je teda obrovský sraz...
Tak důležitá je nejen kvantita, ale i kvalita

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 14:29 15. Apr 2015
by Caehan
Já někdy na nějaký sraz klidně i pojedu, ale teď se to fakt nehodí.
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 16:16 15. Apr 2015
by karolina
Rejty wrote:Proto se to dávalo vědět víc jak měsíc dopředu.
Ono ohlásit to víc jak měsíc od předu není uplně argument..jsou věci které jsou naplánované dřív...
Třeba příště bude něco v Praze

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 16:46 17. Apr 2015
by kokosak
Taaaaak.... kdy a kde bude ta hospoda?
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 16:47 17. Apr 2015
by Rejty
Zamluvená čajovna U Pekla na 14:00:
http://www.cajovnaupekla.cz/
Zamluvená hospoda U Lízala na 19:00:
http://www.ulizala.cz/kontakty.php
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 17:13 17. Apr 2015
by Bahnak
Už vyrážím. Akorát budu dostupnej v Plzni až v noci a na sobotní párty asi ani nedorazím, uvidíme.
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 17:41 17. Apr 2015
by Rejty
Fakt "super" sraz. Takže to dorazí jen Kokosák?
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 18:03 17. Apr 2015
by Rejty
Sraz večer v hospodě pro nezájem ruším, nemá smysl, abychom tam seděli ve třech. Kdyby měl náhodou někdo cestu kolem, tak klubovna dneska platí a zítra budu v čajovně s pár lidma od dvou, hospoda se může vyřešit operativně.
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 18:39 17. Apr 2015
by kokosak
počkej počkej počkej, já nalákal i Jona!
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 18:46 17. Apr 2015
by kokosak
Mno, tak pro jistotu dorazíme do čajovny

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 19:54 17. Apr 2015
by J.F.Payne
Maj v tý čajovně něco nealkoholickýho?
Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
Posted: 20:25 17. Apr 2015
by karolina
J.F.Payne wrote:Maj v tý čajovně něco nealkoholickýho?
Ne! V čajovně tršou rock'n'roll a vodka to není alkohol!